Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Ľahký krížnik Impéria 75315

plne prv model ahkho krnika Impria z LEGO kociek!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ľahký krížnik Impéria
SKU 75315
EAN 5702016914443
Kusy 1336
Séria LEGO UNKNOWN
Cena LEGO 111,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S týmto modelom ľahkého krížnika Impéria (75315) z LEGO kociek sa pred fanúšikmi otvára celá galaxia nových dobrodružstiev z 2. série seriálu Star Wars: The Mandalorian. Nechýba ani mostík, ktorý poslúži ako rukoväť pri lietaní, 2 otočné veže s pružinovými vystreľovačmi, ako aj 2 miniatúrne stíhačky TIE a delo. Vďaka poklopu sa ľahko dostanete do kajuty so stolom na hologramy a úložným priestorom na elektroďalekohľad či iné doplnky.

Bojové hry
Súčasťou tohto setu špičkovej kvality je 5 LEGO minifigúrok: Mandalorian, Cara Dune, Fennec Shand, Moff Gideon a Dark Trooper, ako aj LEGO figúrka Dieťaťa (Grogu), ktorého fanúšikovia prezývajú Baby Yoda. Nechýbajú ani parádne zbrane ako Mandalorianov ambanský fázový pulzný blaster a kopija alebo Moff Gideonov temný meč na inscenovanie súbojov hrdinov proti zloduchom.

Kopa zábavy so sériou LEGO Star Wars
Ten najlepší nápad na darček pre trendové deti a všetkých fanúšikov. Súčasťou setu je aj podrobný návod. Prezrite si celú sériu LEGO Star Wars a potešte každého bez ohľadu na vek niektorou z našich stavebníc.

  • Fanúšikovia seriálu Star Wars: The Mandalorian si môžu s týmto modelom ľahkého krížnika Impéria (75315) z LEGO kociek zinscenovať veľkolepé súboje hrdinov proti zloduchom z 2. série.
  • Súčasťou je 5 LEGO minifigúrok: Mandalorian, Cara Dune, Fennec Shand, Moff Gideon a novinka pre august 2021, ktorou je Dark Trooper. Nechýba ani LEGO figúrka Dieťaťa (Grogu), ktorého fanúšikovia prezývajú Baby Yoda.
  • Kozmická loď obsahuje mostík, ktorý poslúži aj ako rukoväť pri lietaní, 2 otočné veže s pružinovými vystreľovačmi, 2 miniatúrne stíhačky TIE a delo, ako aj poklop na prístup do kajuty.
  • Medzi parádnymi zbraňami a doplnkami v tomto sete nájdete Mandalorianov ambanský fázový pulzný blaster a kopiju, Moff Gideonov temný meč, 2 termálne detonátory a elektroďalekohľad, ktoré inšpirujú k tvorivým hrám.
  • Táto úžasne kreatívna stavebnica je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako zábavná odmena pre trendové deti a všetkých fanúšikov série Star Wars vo veku od 10 rokov.
  • Ľahký krížnik Impéria meria vyše 13 cm na výšku, 58 cm na dĺžku a 22 cm na šírku. Zábavné stavanie s ním zažijete sami aj s kamarátmi a zároveň ide o pôsobivý výstavný kúsok.
  • Premýšľate, že tento 1 336-dielikový set kúpite fanúšikovi filmov a seriálov Star Wars, ktorý LEGO stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je jednoduchý návod, takže stavať možno naozaj s istotou.
  • LEGO Star Wars sety predstavujú pre tvorivé deti (a dospelých fanúšikov) skvelú príležitosť znova vdýchnuť život scénam zo ságy Star Wars, inscenovať vlastné zábavné dobrodružstvá a vystavovať zberateľské stavebnice.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a konzistentne sa spájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..