Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75936 Jurský park: Besnenie T. rexa

Stavaj si a vystavuj klasickú bránu do Jurského parku a hračku T. rexa!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Jurský park: Besnenie T. rexa
SKU 75936
EAN 5702016367249
Kusy 3120
Séria LEGO Jurassic World
Vek 16+ vek
Cena LEGO 249,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto stavebnica s tematikou dinosaurov obsahuje 6 minifigúrok: Johna Hammonda, Iana Malcolma, Ellie Sattlerovú, Alana Granta, Raya Arnolda a Dennisa Nedryho a tiež figúrku dinosaurieho mláďatka.
  • Hračka LEGO® dinosaura T. rexa zostavená z kociek obsahuje cvakajúce čeľuste, polohovateľnú hlavu, predné končatiny, nohy a chvost.
  • LEGO® verzia originálnej ikonickej brány do Jurského parku zostavená z kociek má funkciu otvárania. Obsahuje listy typické pre džungľu a prvky plameňov.
  • Stena, ktorá obkolesuje bránu, obsahuje zostaviteľné dinosaurie hniezdo s 2 prvkami prasknutých vajec v ňom. Taktiež obsahuje ďalšie scény zostavené z kociek, ktoré sú inšpirované filmom, ako napríklad: bunker so zostaviteľnou posteľou pre Iana Malcolma, baterku a hasiaci prístroj a tiež rebrík a prvky výstavnej vitrínky; ďalej riadiacu budovu pre scénu s Ellie Sattlerovou; jedáleň Johna Hammonda so stolom a stoličkami pre minifigúrky, ako aj prvky zmrzliny, lyžice a 3 cookie keksíkov; riadiacu miestnosť Raya Arnolda so zostaviteľným pracovným stolom, 3 počítačmi a kreslom pre minifigúrku; scénu so zostaviteľnou scénou kúpeľne pre Dennisa Nedryho, ktorá obsahuje zostaviteľnú šmýkačku do blata a nádobku na holiaci krém.
  • Tento model na vystavenie tiež obsahuje zostaviteľný stojan na vystavenie minifigúrok s doštičkou s informáciami o T. rexovi.
  • Doplnkové prvky zahŕňajú klobúk a palicu Johna Hammonda a klobúk Alana Granta a dinosaurí pazúr.
  • Minifigúrky Johna Hammonda, Raya Arnolda a Dennisa Nedryho sú novinky na jún 2019.
  • Táto zberateľská stavebnica obsahuje viac ako 3120 dielikov a môže byť skvelým darčekom pre dospelých.
  • Brána Jurského parku meria viac ako 42 cm na výšku, 48 cm na šírku a 14 cm do hĺbky.
  • Dinosaurus T. rex meria viac ako 22 cm na výšku, 69 cm na dĺžku a 17 cm na šírku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..