Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76141 Thanosov robot

Akcia v štýle Marvel Avengers s Thanosovým robotom a minifigúrkou pilota!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Thanosov robot
SKU 76141
EAN 5702016618037
Kusy 152
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Zverte prostredníctvom Thanosa a jeho nadrozmerného robota akčné príbehy Avengerov do rúk malých superhrdinov! Deti môžu vložiť minifigúrku Thanosa do jeho obrovského stroja – a superzloduch sa tak stáva ešte nebezpečnejší!
  • Thanosov robot je väčšou verziou Thanosa a na hrudi má charakteristickú náprsnú doštičku. Súčasťou súpravy je rukavica nekonečna spolu so 6 kameňmi nekonečna a minifigúrkou pilota Thanosa, ktorá je novinkou na január 2020.
  • Deti môžu vkladať minifigúrku Thanosa dovnútra otváracieho kokpitu na robotovi. Mocný robot s polohovateľnými rukami a nohami sa chystá vyhladiť život vo vesmíre – alebo mu nájdite polohu na vystavenie v izbe ktoréhokoľvek malého superhrdinu!
  • Dajte túto obľúbenú zostaviteľnú LEGO® hračku fanúšikom marvelovských Avengerov a oni budú s týmto štýlovým robotom a minifigúrkou Thanosa hrať nekonečné hodiny dobrodružné scény ako superhrdinovia. Je skvelým darčekom pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Vďaka Thanosovmu robotovi s výškou vyše 11 cm xšírkou 13 cm a hĺbkou 6 cm sa môžete pripraviť na obrovskú dávku zábavy s Avengermi z dielne Marvel, či už pri dobrodružstvách s ďalšími superhrdinami alebo pri tom, ako chce sám zničiť celý vesmír!
  • Na túto stavebnicu Thanosa z Avengerov nepotrebujete batérie. Deti si môžu vychutnávať zábavu kedykoľvek a kdekoľvek – a tak počas hry rozvíjať svoje tvorivé myslenie, hranie sa na postavy využívajúce fantáziu a schopnosť riešenia problémov.
  • Vďaka návodu Instructions PLUS si zostaviteľnú súpravu s Thanosom môžu skladať dokonca aj menšie deti. Tento interaktívny návod má funkcie približovania a otáčania a je k dispozícii s bezplatnou aplikáciou LEGO® Life pre smartfóny a tablety.
  • Každá stavebnica z edície LEGO® Marvel Avengers prináša adrenalínovú zábavu so superhrdinami. Je určená pre deti, ktoré si chcú predvádzať obľúbené filmové scény, vymýšľať vlastné dobrodružstvá alebo si jednoducho vystaviť superštýlové modely.
  • Vďaka tomu, že LEGO® hračky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví, ako aj vlastné kritériá kvality, sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale skladajú a rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • V skupine LEGO Group nechávame LEGO® kocky a diely testovať všemožnými spôsobmi, aby sme vás mohli uistiť, že spĺňajú najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality a aby ste si tak mohli byť istí, že vaše dieťa je v bezpečí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..