Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76151 Pasca na Venomosaura

Akčná zábava z marvelovského filmu s minifigúrkami superhrdinu a Venomosaura!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pasca na Venomosaura
SKU 76151
Kusy 640
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 89,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Parádna stavebnica LEGO® Marvel Spider-Man – Pasca na Venomosaura (76151) dáva mladým fanúšikom filmov od Marvelu do rúk superhrdinskú akciu, stavebnicu so zberateľskými minifigúrkami a nekonečné možnosti hrania sa na hrdinov.
  • Deti znovu prežijú obľúbené scény z marvelovského filmu a vytvoria si vlastné dobrodružstvá so Spider-Manom, Iron Spiderom, Spider-Hamom a Venomom v podobe minifigúrok. Popri tom budú bojovať o Venomovo vajce, vnútri ktorého sa skrýva Venomov kostlivec.
  • Kreatívna hra zintenzívňuje zážitok: deti môžu umiestniť minifigúrku Venoma do vnútra Venomosaura so zákernými čeľusťami a zbraňou z čiernej siete a vložiť Spider-Mana do jeho vozidla spolu s parádnymi zbraňami a super funkciami.
  • Nielen fanúšikovia filmu od Marvelu sa darčeku v podobe stavebnice so Spider-Manom potešia. Je to totiž skvelý darček pre všetky deti vo veku 8 a viac rokov, ktoré milujú stavebnice umožňujúce kreatívne hry a akčnú zábavu v jednom.
  • Spolu s Venomosaurom meria stavebnica vyše18 cm na výšku. Populárna sada podnecuje nekonečné epické dobrodružstvá a skvelo sa bude vynímať vystavená v hocijakej detskej izbe.
  • Táto parádna mechanická stavebnica nepotrebuje žiadne batérie. Deti si tak môžu užívať kreatívnu zábavu, hranie sa na postavy a akčné príbehy kedykoľvek a kdekoľvek.
  • Jednoduché a jasné inštrukcie zaistia, že deti sa môžu začať hrať a stavať okamžite a zažiť maximálne potešenie, a to aj vďaka parádnym vozidlám a rôznym zábavným prvkom.
  • Stavebnice LEGO® Marvel Spider-Man nechávajú akciu z marvelovského filmu úplne v rukách deti! Tieto parádne stavebnice plné zberateľských vozidiel, strojov, budov, minifigúrok, zbraní a zariadení pomáhajú deťom pri hraní rozvíjať kľúčové schopnosti.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich, abysme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..