Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76154 Marvel Deviantova pasca!

Hranie rolí na tému súboja 3 Eternalov proti 6-nohému Deviantovi so superhrdinami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Marvel Deviantova pasca!
SKU 76154
Kusy 197
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto stavebnica LEGO® Marvel Deviantova pasca! (76154) plná napätia prináša do rúk malých superhrdinov akcie a dobrodružstvá podľa marvelovky. Prostredníctvom nej môžu pomáhať 3 Eternalom pustiť sa do súboja so zlomyseľným Deviantom.
  • Obshuje 3 minifigúrky superhrdinov Eternalov zo série LEGO® Marvel – Thenu, Makkari a Gilgamesha, ktorého nájdete exkluzívne v tomto sete. Ďalej je tu polohovateľný 6-nohý Deviant s otvorenou tlamou, dýkou, zbraňou zabudovanou v pästi a vystreľovačom.
  • Keď 6-nohý Deviant zaútočí na 3 popredných Eternalov, deti môžu do akcie zapojiť svoje superhrdinovské schopnosti. S touto úžasnou stavebnicou, v ktorej je zakomponovaný súboj dobra a zla, sa hra na postavy plné fantázie nikdy nekončí.
  • Hľadáte nejakú vychytenú hračku so superhrdinom ako darček k narodeninám? Táto stavebnica v sérii LEGO® Marvel The Eternals s minifigúrkami z tohto filmu a polohovateľným Deviantom sa skvelo hodí ako darček pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Stavebnica zo série LEGO® Marvel The Eternals (Útok Devianta) s figúrkou Devianta s rozmerom vyše 12 cm na výšku prináša parádne akcie so superhrdinami. Takisto sa bude skvelo vynímať vystavená v každej detskej izbe.
  • Vďaka stavebnici so superhrdinami Eternalmi si deti môžu stavať, hrať sa a pustiť uzdu svojej fantázii. A vďaka priloženému jednoduchému návodu sa môže zábava začať okamžite!
  • Stavebnice zo série LEGO® Marvel The Eternals prinášajú deťom do rúk nové akcie a dobrodružstvá z filmov so superhrdinami! S týmito štýlovými zberateľskými postavami sa dobrodružstvá pri hrách na postavy plné fantázie nikdy nekončia.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú náročné normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dokonale spájajú a rozpájajú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že stavebnica vášho dieťaťa spĺňa prísne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..