Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76158 Prenasledovanie Tučniaka v Batmanovej lodi

Okamžitá batmanovská zábava so skladacími loďami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Prenasledovanie Tučniaka v Batmanovej lodi
SKU 76158
EAN 5702016619379
Kusy 54
Séria LEGO Batman
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® DC Prenasledovanie Tučniaka na lodi Batboat! Stavebnica 76158 podnecuje detskú predstavivosť a kreatívne myslenie a deti si pri nej môžu užívať zábavnú hru na postavy s minifigúrkami superhrdinov a hračkárskymi vozidlami zo sveta DC komiksov a filmov.
  • Táto stavebnica obsahuje minifigúrky Batmana a Tučniaka, ako aj loď Batboat a Tučniakovu kačaciu loď. Lode sa síce nemôžu naozaj plaviť, ale napriek tomu poskytujú nekonečné možnosti hier na pevnej zemi.
  • Stavebnice LEGO® 4+ umožňujú deťom začať okamžite stavať, a to vďaka špeciálnej kocke pre začatie stavania, tzv. Starter Brick. Popri stavaní rastie ich sebavedomie a objavujú nekonečný svet úžasných postáv a kreatívnych možností hry.
  • Táto parádna stavebnica, plná zábavných funkcií a úžasných doplnkov pre hry plné fantázie a superhrdinskej akcie, predstavuje dokonalý vianočný či narodeninový darček pre predškolákov a deti vo veku 4 a viac rokov.
  • Loď Batboat je vyše 13 cm dlhá, ale napriek menšej veľkosti hračka deťom ponúka obrovskú kopu superhrdinskej zábavy – a akonáhle sa dobrodružstvo skončí, môžete hračku vystaviť v detskej izbe, kde sa bude skvelo vynímať.
  • Nie sú potrebné žiadne batérie. Jednoduchú stavebnicu poháňa len detská predstavivosť, zábava preto nikdy nekončí.
  • Priložené jednoduché inštrukcie pomôžu deťom stavať, hrať sa a rozvíjať sebavedomie, a popri tom im vysvetlia účel jednotlivých krokov pri stavaní.
  • LEGO® DC stavebnice prinášajú deťom superhrdinskú akciu z komiksov v podobe hračiek. Vďaka slávnym postavám a parádnym vozidlám, zariadeniam či zbraniam môžu fanúšikovia znovu prežiť obľúbené scény alebo si vytvárať vlastné dobrodružstvá.
  • LEGO® stavebnice pre deti spĺňajú najvyššie normy v odvetví, čo znamená, že všetky stavebnice sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, narážame nimi, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že LEGO darček každého dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..