Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76159 Prenasledovanie Jokera na trojkolke

Stavebnica Batman vs. Joker so zábavnými vozidlami a funkciami

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Prenasledovanie Jokera na trojkolke
SKU 76159
EAN 5702016619386
Kusy 440
Séria LEGO Batman
Cena LEGO 54,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Parádna stavebnica 76159 LEGO® DC Batman™ – Prenasledovanie Jokera na trojkolke dáva malým fanúšikom Batmana do rúk akciu v podobe súboja Batmana proti Jokerovi s ikonickými autami, parádnymi zbraňami a úžasnými funkciami.
  • Obsahuje 4 minifigúrky a Batmobile™ s otváracím kokpitom pre minifigúrku Batmana a s vyberateľným motorom. Jokerova 3-kolesová trojkolka má vpredu vyškierajúce sa ústa, ktoré sa pri pohybe vozidla otvárajú a zatvárajú.
  • Deti popri hre a jazdení s nadupanými vozidlami, hraní sa na súboje medzi minifigúrkami pomocou parádnych zbraní a doplnkov a pri vyberaní motora z Batmobilu a jeho vkladaní do Jokerovej trojkolky rozvíjajú rozmanitú škálu schopností.
  • Hľadáte ten najlepší darček pre deti, ktoré bavia autá a hračky s témou filmov o Batmanovi? Či už sú fanúšikmi sveta DC Comics, autíčok na diaľkové ovládanie alebo hračiek s témou Batmana, táto LEGO® Batman stavebnica predstavuje pre deti vo veku 7 a viac rokov naozaj parádny darček.
  • LEGO® Batmobile™ je vyše 16 cm dlhý, takže táto super stavebnica je dosť veľká na každé epické dobrodružstvo, avšak stále dosť malá na to, aby si s ňou deti mohli užívať okamžitú zábavu.
  • Táto parádna batmanovská hračka nepotrebuje k fungovaniu žiadne batérie – stačí detská predstavivosť! Keďže hra plná fantázie začína hneď po vybratí z krabice, predstavuje táto LEGO® stavebnica skvelý narodeninový či vianočný darček.
  • Súčasťou je jednoduchý návod, vďaka ktorému môžu deti stavať, hrať sa a zažívať maximálnu radosťz každej funkcie tejto všestrannej stavebnice.
  • LEGO® DC Batman™ stavebnice prinášajú superhrdinskú akciu z filmov priamo k deťom domov. Vďaka super postavám, vozidlám, zariadeniam a zbraniam sa môžu fanúšikovia stať súčasťou batmanovskej filmovej akcie a vytvárať si fantastické dobrodružstvá podľa vlastných predstáv.
  • Všetky LEGO® stavebnice spĺňajú najvyššie normy v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame ich, narážame s nimi, skrúcame a analyzujeme ich, aby sme mali istotu, že nová hračka vášho dieťaťa spĺňa tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti a kvality na svete.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..