Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76163 Venomov robot

Spider-Man sa postaví Carnageovi a Venomovi v jeho obludnom robotovi!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Venomov robot
SKU 76163
EAN 5702016685671
Kusy 413
Séria LEGO Marvel
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Akcia a dobrodružstvo sú v rukách detí. Spider-Man sa pod ich taktovkou môže postaviť Carnageovi aj svojmu úhlavnému nepriateľovi Venomovi. Zlý mimozemský symbiot ovláda Venomov robot a nakazil Iron Mana, z ktorého sa stal Iron Venom!
  • Venomov robot má osem pohyblivých nôh a zadný vystreľovač. Spider-Manova bugina má dva vystreľovače. Súčasťou stavebnice sú 3 minifigúrky: Spider-Man, Carnage a hybrid Iron Mana a Venoma, Iron Venom.
  • Spider-Mana čaká súboj s Carnageom aj jeho úhlavným nepriateľom Venomom, ktorý ovláda obludný Venomov robot! Na porazenie tohto protivníka budú deti potrebovať všetky svoje superschopnosti!
  • Malí superhrdinovia vo veku od ôsmich rokov si s touto stavebnicou série LEGO® Marvel Avengers užijú nekonečnú zábavu. Ide o skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre fanúšikov filmov Avengers štúdia Marvel.
  • Venomov robot meria viac než 24 cm na dĺžku, vďaka čomu deti získavajú možnosť hry vo veľkom štýle. Objavte ešte viac nápaditej zábavy skombinovaním tejto stavebnice s ďalšími LEGO® súpravami.
  • Nepoužíva žiadne batérie, deti si tak môžu stavebnicu užívať kedykoľvek a kdekoľvek bez obáv, že im dôjde šťava. Tieto atraktívne stavebnice podporujú hru na postavy využívajúcu fantáziu a schopnosť riešenia problémov.
  • Obsahuje jednoduchý návod, ktorý je zárukou toho, že tvorivé stavanie a predstavivá hra sa začnú hneď po vybalení.
  • Vdýchnite život superhrdinským dobrodružstvám s týmto vzrušujúcim radom stavebníc LEGO® Marvel Avengers. Deti môžu zažívať svoje obľúbený filmové scény, vymýšľať si vlastné príbehy alebo si jednoducho svoje modely vystaviť na obdiv.
  • Už od roku 1958 LEGO® stavebnice spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví i naše vlastné kritériá kvality. Vďaka tomu sú naše kocky konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú. Nepotrebujete na to žiadne superschopnosti!
  • Okrem splnenia tých najprísnejších noriem v oblasti bezpečnosti a kvality LEGO® kocky a diely nechávame spadnúť, stláčame ich, krútime, zahrievame, hryzieme, ohýbame, naťahujeme a škrabeme. Môžete sa tak spoľahnúť, že sú pre vaše dieťa bezpečné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..