Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76171 Miles Morales v obrnenom robotovi

Robot Spider-Mana a minifigúrka

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Miles Morales v obrnenom robotovi
SKU 76171
EAN 5702016912760
Kusy 125
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Set LEGO® Marvel (76171) Miles Morales v obrnenom robotovi je praktickou odmenou pre malých superhrdinov. Hrdinským dobrodružstvám dáva ešte väčšie rozmery vďaka pohyblivým končatinám a dlhej elektropavučine, ktorou možno zneškodniť zloduchov.
Súčasťou je minifigúrka Milesa Moralesa a zostaviteľný robot s veľkou pavučinou, ktorá sa zmestí do rúk robota aj minifigúrky. Nechýbajú ani menšie pavučiny, ktoré možno pripojiť k nohám robota či na iné zaujímavé miesta. Keď deti minifigúrku vložia do kokpitu nadrozmerného pohyblivého robota, môžu prežiť svoje obľúbené filmové scény či vlastné dobrodružstvá a bojovať proti iným robotom vo svojej zbierke. Vzrušujúci a neopísateľne zábavný darček na narodeniny, Vianoce alebo jednoducho odmena pre nájdených superhrdinov vo veku od 7 rokov. Táto trvácna stavebnica meria 12 cm na výšku, takže je dokonalou voľbou na praktické hry na postavy. Keď je akcii koniec, vystavená v detskej izbičke pôsobí superštýlovo. Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO® Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu. Všetky LEGO® Marvel stavebnice sú inšpiráciou pre nápadité superhrdinské dobrodružstvá, hry na akčné scény z filmov či vlastné vysnívané príbehy, ktoré si následne možno vystaviť. LEGO® dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a dokonale sa spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958. LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..