Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kľúčenka – Spider-Ham 854077

Fanikovia Marvelu si so sebou mu Spider-Hama vzia naozaj vade

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Spider-Ham
SKU 854077
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Malí fanúšikovia filmov od štúdia Marvel a superhrdinov si túto LEGO kľúčenku so Spider-Hamom (854077) určite zamilujú! Táto LEGO Marvel minifigúrka Spider-Hama je pevne pripojená k pevnej kovovej retiazke a trvácnemu kovovému krúžku a má na sebe svoj dobre známy kostým. Pripojením tejto ikonickej postavičky ku kľúčom, batohu, obedáru či iným predmetom môžu deti z každého dňa vykúzliť deň hodný superhrdinu!

  • Súčasťou je LEGO Marvel minifigúrka Spider-Hama pripojená k trvácnemu kovovému krúžku a k retiazke. Minifigúrka je pripevnená ku kovovej retiazke, ktorú nemožno odpojiť.
  • Skvelý darček pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Farebná retiazka na kľúče meria vyše 8 cm na dĺžku aj s kovovým krúžkom a má ideálnu veľkosť na pripnutie k batohu či taške. Možno ju tiež pripnúť ku kľúčom, k vrecku či peňaženke.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..