Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76178 Redakcia Daily Bugle

Výstavný kúsok na oslavu marvelovského univerza

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Redakcia Daily Bugle
SKU 76178
Kusy 3770
Séria LEGO Spider-Man
Vek 18+ vek
Cena LEGO 299,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • LEGO® Marvel Spider-Man: Redakcia Daily Bugle (76178) je neprekonateľný výstavný kúsok pre dospelých fanúšikov Marvelu, ktorý obsahuje hviezdnu zostavu tých najpopulárnejších hrdinov a zloduchov z dielne Marvelu.
  • Tejto stavebnici vdýchne život až 25 minifigúrok: Doctor Octopus, Spider-Man, Venom, Miles Morales, Spider-Ham, Green Goblin, Peter Parker, Spider-Gwen, Mysterio, Sandman, Robbie Robertson a mnohí ďalší!
  • Až 5 minifigúrok v tejto stavebnici je úplne nových – lovec upírov Blade, majiteľ novín Daily Bugle – J. Jonah Jameson, Black Cat, Daredevil a Punisher. Okrem toho v nej nájdete aj Spider-Manovu buginu.
  • Zapojte svoje kreatívne staviteľské superschopnosti a poskladajte si túto 3 772-dielikovú repliku budovy redakcie Daily Bugle, ktorá priam prekypuje autentickými detailmi, fascinujúcimi prvkami a veľkolepými akčnými scénami so superhrdinami.
  • Táto 4-poschodová obohacujúca stavebnica je oslavou marvelovského univerza pre dospelých staviteľov a fanúšikov komiksovej kultúry, ktorá po vystavení zaručene pritiahne obdivné pohľady.
  • Tento impozantný model meria vyše 82 cm na výšku, 27 cm na šírku a 27 cm do hĺbky a navyše je až po strechu prepchatý klasickými postavami, realistickými prvkami a zábavnými doplnkami.
  • Vďaka kvalitnému a zrozumiteľnému návodu sa do tohto fascinujúceho staviteľského projektu môžete pustiť hneď po otvorení balenia.
  • Táto séria LEGO® stavebníc pre dospelých je navrhnutá tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • LEGO® stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..