Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Redakcia Daily Bugle 76178

Vstavn ksok na oslavu marvelovskho univerza

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Redakcia Daily Bugle
SKU 76178
Kusy 3789
Séria LEGO Spider-Man
Vek 18+ vek
Cena LEGO 349,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Spider-Man a Daily Bugle sú neoddeliteľne prepojení. Fanúšikovia tohto marvelovského univerza si teraz môžu prísť na svoje so stavebnicou LEGO 76178 Daily Bugle. Táto pôsobivá stavba plná fascinujúcich a vzrušujúcich detailov je doteraz najväčšou sadou LEGO vo svete Marvel.

Očakávajte hodiny zábavy pri stavaní, kopec poznania a fantastickú stavbu, ku ktorej sa budete opakovane vracať.

Obrovská sada s množstvom minifigúrok

Stavebnica LEGO Daily Bugle sa skladá z 3772 dielov. To vám umožní postaviť vežu vysokú približne 82 centimetrov. Budova je plná rozpoznateľných detailov, ako sú kancelárie Petra Parkera a J. Jonaha Jamesona. Súčasťou je aj charakteristický žltý taxík, novinový stánok a vodná veža.

Budova pozostáva zo štyroch poschodí, z ktorých každé je odnímateľné. Strechy a fasády sa dajú z budovy odstrániť, čo vám umožní obdivovať jej vnútro. Okrem toho s touto sadou získate najmenej 25 minifigúrok.

Samozrejme, nechýba Spider-Man, ale stretnete sa aj s Mysteriom, Spider-Gwen, Venomom, Milesom Moralesom, Bladeom, lovcom upírov, Punisherom a mnohými ďalšími. Pomocou nich si môžete zopakovať známe príbehy z komiksu. Alebo si vytvorte vlastné vzrušujúce dobrodružstvá s týmito superhrdinami a superzloduchmi.

Jednoduchý návod na zložité zostavenie

Keď prvýkrát uvidíte LEGO Daily Bugle, určite vás zaujme jeho komplexná štruktúra. Vďaka tomu je táto súprava LEGO ideálna na stavanie a umiestnenie na viditeľné miesto.

Budova je plná prekvapení a detailov, takže vás a vašich priateľov bude znova a znova prekvapovať. Nemusíte byť odborníkom na konštrukciu, aby ste mohli zostaviť denník Daily Bugle. Súprava sa dodáva s podrobným návodom, ktorý sa ľahko dodržiava.

Postupom stavby vás prevedie krok za krokom, takže aj dospelí stavitelia bez väčších skúseností môžu začať stavať svoj vlastný vesmír Marvel.

Vytvorte si vlastný vesmír Marvelu zo stavebnice LEGO

V priebehu rokov spoločnosť LEGO zvečnila mnohé časti sveta Marvel vo veľkolepých stavebniciach. Fanúšikovia tohto vesmíru si tak môžu doma začať prestavovať svoj vlastný obľúbený vesmír. Tento pôsobivý súbor denníka Daily Bugle by ste si naozaj nemali nechať ujsť. Ako vyzerá váš ideálny vesmír Marvelu?

  • LEGO Marvel Spider-Man: Redakcia Daily Bugle (76178) je neprekonateľný výstavný kúsok pre dospelých fanúšikov Marvelu, ktorý obsahuje hviezdnu zostavu tých najpopulárnejších hrdinov a zloduchov z dielne Marvelu.
  • Tejto stavebnici vdýchne život až 25 minifigúrok: Doctor Octopus, Spider-Man, Venom, Miles Morales, Spider-Ham, Green Goblin, Peter Parker, Spider-Gwen, Mysterio, Sandman, Robbie Robertson a mnohí ďalší!
  • Až 5 minifigúrok v tejto stavebnici je úplne nových – lovec upírov Blade, majiteľ novín Daily Bugle – J. Jonah Jameson, Black Cat, Daredevil a Punisher. Okrem toho v nej nájdete aj Spider-Manovu buginu.
  • Zapojte svoje kreatívne staviteľské superschopnosti a poskladajte si túto 3 772-dielikovú repliku budovy redakcie Daily Bugle, ktorá priam prekypuje autentickými detailmi, fascinujúcimi prvkami a veľkolepými akčnými scénami so superhrdinami.
  • Táto 4-poschodová obohacujúca stavebnica je oslavou marvelovského univerza pre dospelých staviteľov a fanúšikov komiksovej kultúry, ktorá po vystavení zaručene pritiahne obdivné pohľady.
  • Tento impozantný model meria vyše 82 cm na výšku, 27 cm na šírku a 27 cm do hĺbky a navyše je až po strechu prepchatý klasickými postavami, realistickými prvkami a zábavnými doplnkami.
  • Vďaka kvalitnému a zrozumiteľnému návodu sa do tohto fascinujúceho staviteľského projektu môžete pustiť hneď po otvorení balenia.
  • Táto séria LEGO stavebníc pre dospelých je navrhnutá tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • LEGO stavebnice spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..