Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Spider-Man v dielni Sanctum 76185

Superhrdinsk akcia v kzelnej centrle Doktora Strangea

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Spider-Man v dielni Sanctum
SKU 76185
Kusy 355
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Fanúšikovia filmu od štúdia Marvel Spider-Man: No Way Home majú teraz možnosť ohúriť kamarátov stavebnicou LEGO Marvel Spider-Man v dielni Sanctum (76185). Vďaka svojim autentickým prvkom, úžasným doplnkom a príšernému nepriateľskému chrobákovi tento set podnieti nekonečné hry plné nápadov a možno ho zapojiť aj do pôsobivých výstavných modelov.

Akčná centrála Doktora Strangea
Podzemná dielňa Majstra mystických umení je plná zábavných vecičiek, ktoré môžu malí fanúšikovia marveloviek hravo zapojiť do neobmedzených tvorivých hier. Nájdu v nej štýlové nástroje, bicykle, herný ovládač, svietnik, magneťák, žiarivý mýtický kameň a omnoho viac kúzelných prekvapení. Set obsahuje 4 obľúbené minifigúrky: Spider-Mana, MJ, Wonga a Doktora Strangea vo svojom levitačnom plášti. Možnosti do hry pridáva aj zostaviteľný obrí chrobák s lapajúcimi pazúrmi. Pre ešte viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.

  • Fanúšikovia marveloviek môžu ohúriť svojich kamarátov stavebnicou LEGO Marvel Spider-Man v dielni Sanctum (76185), v ktorej nájdu podzemnú dielňu superhrdinského čarodejníka plnú herných možností.
  • Obsahuje 4 minifigúrky: Spider-Mana, MJ, Wonga a Doktora Strangea (s látkovým plášťom).
  • Inšpiráciou pre nápadité hry je celá plejáda úžasných doplnkov vrátane parádnych nástrojov, bicyklov, herného ovládača, svietnika, magneťáka a žiarivého mýtického kameňa.
  • Ešte viac možností do hry pridáva aj zostaviteľný obrí chrobák s lapajúcimi pazúrmi.
  • Ideálny darček na narodeniny, Vianoce alebo inú príležitosť pre fanúšikov marveloviek od 7 rokov, ktorá zaujme všetkých pozorovateľov.
  • Čarovná podzemná dielňa Doktora Strangea plná zábavy a čarov meria vyše 9 cm na výšku, 22 cm na šírku a 22 cm na šírku a ľahko ju možno skombinovať s ďalšími setmi LEGO Marvel.
  • Pre viac stavebnej zábavy si deti môžu stiahnuť bezplatnú aplikáciu LEGO Building Instructions, ktorej súčasťou je návod Instructions PLUS. Ten disponuje nástrojmi na otáčanie, približovanie a všelijaké zobrazovanie modelu.
  • Všetky štýlové zberateľské sety z radu LEGO Marvel deťom dávajú možnosť prežiť svoje obľúbené superhrdinské filmové momenty alebo si vymyslieť úplne vlastné príbehy.
  • Stavebnicové kocky LEGO spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..