Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Batmanov Batmobil z klasického TV seriálu 76188

Klasick Batmobil z originlneho serilu z roku 1966

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batmanov Batmobil z klasického TV seriálu
SKU 76188
EAN 5702016974355
Kusy 345
Séria LEGO Batman
Cena LEGO 24,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO DC Batman: Batmanov Batmobil z klasického TV seriálu (76188) deťom ponúka štýl, akciu a vzrušenie inšpirované originálnym seriálom Batman z roku 1966. Toto preslávené vozidlo je vybavené štýlovými funkciami a pripojené na otáčavom podstavci.

Klasické Batmanovo vozidlo a minifigúrky
Deti sa môžu zahrať na nekonečné dobrodružstvá s Batmanom v jeho pôsobivom Batmobile spolu s minifigúrkami Batmana a Jokera z pôvodného TV seriálu. Toto úžasné vozidlo má otvárací kufor s Batarangom aďalšími kockami, pomocou ktorých môžu deti upraviť vzhľad kapoty tak, aby mala, prípadne nemala vystreľovače výstupkov. Keď sa akcia skončí, Batmobil si možno vystaviť na otáčavom podstavci, aby sa tento stroj bojujúci proti zločinu vystavený skvele vynímal.

  • Stavebnica LEGO DC Batman (76188) Batmanov Batmobil z klasického TV seriálu fanúšikom superhrdinov ponúka štýk, akciu a vzrušenie z pôvodného seriálu o Batmanovi z roku 1966.
  • Obsahuje zostaviteľný Batmobil, ktorý možno poskladať s vystreľovačmi i bez nich, a minifigúrky Batmana a Jokera v klasickom štýle zo 60. rokov s otáčavým podstavcom.
  • Malí superhrdinovia majú možnosť brázdiť naprieč mestom GOTHAM CITY spolu s Batmanom v jeho Batmobile a pomôcť mu polapiť Jokera. Keď sa akcia skončí, vozidlo možno pripojiť na otáčavý podstavec s informatívnou základňou.
  • Pre deti od 7 rokov. Ideálny darček na narodeniny, Vianoce alebo špeciálna odmena pre fanúšikov Batmana, ktorí túžia po niečom špeciálnom.
  • Batmobil meria vyše 6 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 7 cm na šírku a ľahko ho možno skombinovať s inými stavebnicami zo série LEGO DC Batman.
  • Pôvodný Batmobil z roku 1966 nemal žiadne vystreľovače, preto sme k stavebnici pridali kocky navyše, aby bolo možné kapotu prestavať podľa vzhľadu zo seriálu.
  • Stavebnice zo série LEGO DC Batman obsahujú štýlové postavy, vozidlá, vychytávky a zbrane, ktoré vkladajú superhrdinskú akciu do rúk detí a umožňujú im prežiť nekonečné nápadité dobrodružstvá.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..