Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76188 Batmanov Batmobil z klasického TV seriálu

Klasický Batmobil z originálneho seriálu z roku 1966

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batmanov Batmobil z klasického TV seriálu
SKU 76188
Kusy 345
Séria LEGO Batman
Cena LEGO 34,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavebnica LEGO® DC Batman™ (76188) Batmanov Batmobil z klasického TV seriálu fanúšikom superhrdinov ponúka štýk, akciu a vzrušenie z pôvodného seriálu o Batmanovi z roku 1966.
  • Obsahuje zostaviteľný Batmobil, ktorý možno poskladať s vystreľovačmi i bez nich, a minifigúrky Batmana a Jokera v klasickom štýle zo 60. rokov s otáčavým podstavcom.
  • Malí superhrdinovia majú možnosť brázdiť naprieč mestom GOTHAM CITY™ spolu s Batmanom v jeho Batmobile a pomôcť mu polapiť Jokera. Keď sa akcia skončí, vozidlo možno pripojiť na otáčavý podstavec s informatívnou základňou.
  • Pre deti od 7 rokov. Ideálny darček na narodeniny, Vianoce alebo špeciálna odmena pre fanúšikov Batmana, ktorí túžia po niečom špeciálnom.
  • Batmobil meria vyše 6 cm na výšku, 20 cm na dĺžku a 7 cm na šírku a ľahko ho možno skombinovať s inými stavebnicami zo série LEGO® DC Batman™.
  • Pôvodný Batmobil z roku 1966 nemal žiadne vystreľovače, preto sme k stavebnici pridali kocky navyše, aby bolo možné kapotu prestavať podľa vzhľadu zo seriálu.
  • Stavebnice zo série LEGO® DC Batman™ obsahujú štýlové postavy, vozidlá, vychytávky a zbrane, ktoré vkladajú superhrdinskú akciu do rúk detí a umožňujú im prežiť nekonečné nápadité dobrodružstvá.
  • LEGO® stavebnicové kocky spĺňajú prísne normy kvality v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a správne sa skladajú a rozpájajú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..