Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Batmobil Tumbler 76240

Vstavn stavebnicov model Batmobilu Tumbler

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Batmobil Tumbler
SKU 76240
Kusy 2049
Séria LEGO DC
Vek 18+ vek
Cena LEGO 269,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

LEGO DC Batman Batmobil Tumbler (76240) posúva staviteľské schopnosti a zachytáva štýl jedného z najslávnejších vozidiel v dejinách kinematografie.

Ten najlepší obrnený stroj v boji proti zločinu
Tento pôsobivý výstavný model Tumblera z trilógie Temný rytier má otváraciu strechu, cez ktorú sa môžete dostať na miesta šoféra a pasažiera, ako aj k ovládaciemu panelu. Na podložke nechýbajú ani minifigúrky Batmana a Jokera. Vďaka pevnej podložke, na ktorú môžete dokončený model vystaviť v celej svojej kráse, vás replika Tumblera bude tešiť ešte dlho po konci tohto praktického projektu.

Sety LEGO pre dospelých
Objavte radosť z kreatívneho stavania so stavebnicami LEGO pre dospelých. Sety LEGO ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania modelu, ktorý si možno následne vystaviť. Sú tak skvelým darčekom na narodeniny alebo Vianoce, prípadne odmenou pre milovníkov stavania modelov a komiksovej kultúry.

  • Postavte si a vystavte jedno z najslávnejších vozidiel v histórii kinematografie – Batmobil Tumbler (76240) od LEGO DC Batman, v podobe modelu LEGO navrhnutého špeciálne pre dospelých.
  • Obsahuje zostaviteľný Batmobil Tumbler s podstavcom a minifigúrky Batmana a Jokera.
  • Tento obrnený stroj v boji proti zločinu predstavuje zberateľský kúsok, ktorý oslavuje hrdinu Batmana, a tešiť sa z neho budete ešte dlho po tom, ako sa praktické a tvorivé stavanie modelu skončí.
  • Ak ste fanúšikom Batmana alebo nadšencom pre stavanie modelov, táto zostaviteľná replika auta je pre vás tým dokonalým staviteľským projektom na vystavenie!
  • Vozidlo meria viac než 16 cm na výšku, 45 cm na dĺžku a 25 cm na šírku a ľahko ho možno skombinovať s ďalšími setmi LEGO DC Batman.
  • Tento zberateľský výstavný model vám pomôže oddýchnuť si od bežného života pri príjemnom skladaní 2 049 kociek LEGO do Batmobilu Tumbler.
  • Súčasťou je aj kvalitný tlačený návod, vďaka ktorému sa do staviteľského projektu môžete pustiť hneď po otvorení balenia.
  • Táto séria stavebníc LEGO pre dospelých je navrhnutá tak, aby si každý nadšený staviteľ modelov mohol užiť skvelý zážitok zo stavania a hrdo si svoj model vystaviť.
  • Stavebnice LEGO spĺňajú dôsledné normy kvality v odvetví, ktoré zabezpečujú, že sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko skladajú a oddeľujú. Je to tak už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..