Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO McLaren Elva 76902

Replika portiaku McLaren Elva vhodn na hranie aj na vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO McLaren Elva
SKU 76902
EAN 5702016912487
Kusy 263
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S touto stavebnicou LEGO Speed Champions McLaren Elva (76902) môžu deti a milovníci áut získať, poskladať si a preskúmať jeden z najexkluzívnejších športiakov na svete. Táto detailná replika vyzerá úchvatne z každého uhla, pripraví vám pútavé chvíle pri stavaní a je ideálna na vystavenie, ale aj na úžasne aerodynamické a akčné preteky.

Presne ako v skutočnej verzii
Toto zberateľské hračkárske auto má široký podvozok, takže v otvorenej kabíne je dosť miesta pre 2 sedadlá a ešte viac autentických detailov. A vďaka minifigúrke vodiča McLarenu s pretekárskou kombinézou, helmou a francúzskym kľúčom nechýba ani inšpirácia na nápadité hry.

Oslava rýchlosti a inovácie
Stavebnice zo série LEGO Speed Champions prinášajú miniatúrne verzie tých najlepších a najznámejších svetových áut. Tie sa budú krásne vynímať vystavené, ale sú ideálne aj na zohrávanie vzrušujúcich pretekov s inými hračkárskymi autami zo série Speed Champions.

  • Ohromná stavebnica, v ktorej nájdete úžasne detailnú repliku exkluzívneho modelu McLaren Elva. Je ideálna pre deti a nadšencov rýchlych áut.
  • Čo vlastne nájdete v balení? Táto stavebnica obsahuje všetko, čo potrebujete na postavenie vlastného modelu McLaren Elva, ako aj minifigúrku vodiča s pretekárskou kombinézou, helmou a francúzskym kľúčom.
  • Deti a nadšenci motoristiky môžu pri skladaní tohto auta objavovať črty skutočného modelu McLaren Elva a následne si ho môžu vystaviť alebo otestovať na pretekoch s inými autami zo série Speed Champions.
  • Tento 263-dielikový model auta McLaren Elva (76902) zo série LEGO Speed Champions predstavuje skvelý darček na narodeniny alebo iné príležitosti pre chlapcov i dievčatá vo veku od 7 rokov, ale aj pre nadšencov motoristiky každého veku.
  • McLaren Elva meria vyše 4 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku. Vďaka širšiemu podvozku s 8 výstupkami je v otvorenej kabíne navyše dosť miesta pre 2 sedadlá a ešte viac autentických detailov karosérie.
  • Táto stavebnica si nevyžaduje batérie. Poháňa ju totiž detská fantázia – a práve preto akčné preteky nikdy neskončia!
  • Obsahuje ľahko zrozumiteľný a podrobný návod na stavanie, aby si ho mohli deti aj dospelí v pohode užiť.
  • Stavebnice zo série LEGO Speed Champions umožňujú deťom a nadšencom motoristiky spoznať tie najvzrušujúcejšie autá na svete prostredníctvom týchto modelov, ktoré sa dokonale hodia na pretekanie aj na vystavenie.
  • LEGO kocky spĺňajú tie najnáročnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto stavebnice zo série LEGO Speed Champions dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..