Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 76903 Chevrolet Corvette C8.R a 1968 Chevrolet Corvette

Pripravte sa na akčné preteky s 2 legendárnymi modelmi Chevrolet

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Chevrolet Corvette C8.R a 1968 Chevrolet Corvette
SKU 76903
Kusy 512
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto stavebnica LEGO® Speed Champions: Chevrolet Corvette C8.R a 1968 Chevrolet Corvette (76903) je ideálna pre deti a nadšencov rýchlych áut a dramatických pretekov.
  • Čo vlastne nájdete v balení? Všetko potrebné na postavenie parádnych replík modelov 2020 Chevrolet Corvette C8.R a 1968 Chevrolet Corvette, ako aj 2 minifigúrky vodičov s pretekárskymi kombinézami, helmami a francúzskym kľúčom.
  • Deti a nadšenci automobilov sa môžu pri skladaní oboznámiť s týmito 2 vernými replikami modelov Corvette, skôr než si ich vystavia alebo s nimi usporiadajú veľkolepé preteky v štýle Speed Champions.
  • Táto 512-dieliková stavebnica zo série LEGO® Speed Champions predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo iné príležitosti pre chlapcov i dievčatá vo veku od 8 rokov, ale aj pre milovníkov rýchlych automobilov.
  • Obe tieto zberateľské pretekárske autá majú ideálnu veľkosť na hranie, či už doma alebo kdekoľvek inde. Corvette C8.R meria 4 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Stavebnica si nevyžaduje batérie – poháňa ju totiž detská fantázia, takže sa nemusíte zastavovať v boxoch!
  • K obom modelom je k dispozícii ľahko zrozumiteľný a podrobný návod na stavanie, takže si ich môžu bez problémov poskladať deti aj dospelí.
  • Stavebnice zo série LEGO® Speed Champions umožňujú deťom a nadšencom motoristiky spoznať tie najvzrušujúcejšie automobily na svete prostredníctvom týchto modelov, ktoré sa dokonale hodia na pretekanie aj na vystavenie.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najnáročnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto stavebnice zo série LEGO® Speed Champions dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..