Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette 76903

Pripravte sa na akn preteky s 2 legendrnymi modelmi Chevrolet

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette
SKU 76903
Kusy 512
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 27,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Stavebnica LEGO Speed Champions: Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette (76903) predstavuje ideálny darček pre milovníkov rýchlych automobilov. Deti a nadšenci motoristiky môžu zbierať a spoznávať tieto 2 prelomové modely Corvette z rôznych období. Tieto veľkolepé autá sú plné realistických detailov, zažijete s nimi skvelú zábavu pri stavaní, budú sa krásne vynímať po vystavení a môžete s nimi usporiadať úžasné preteky!

Presne ako v skutočnej verzii
Autá v tejto stavebnici zo série Speed Champions majú široký podvozok, ktorý poskytuje dostatok priestoru v kabíne pre 2 sedadlá a ešte viac autentických detailov. A vďaka 2 minifigúrkam vodičov modelu Chevrolet, ktorí sú pripravení vyraziť, je táto scéna dokonale vhodná na legendárne akčné preteky.

Najlepšie stavebnice pretekárskych áut!
Stavebnice zo série LEGO Speed Champions prinášajú autentické repliky tých najlepších a najznámejších svetových áut. Tieto zberateľské modely sa budú krásne vynímať vystavené, ale sú ideálne aj na zohrávanie vzrušujúcich pretekov s inými autami zo série Speed Champions.

  • Táto stavebnica LEGO Speed Champions: Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette (76903) je ideálna pre deti a nadšencov rýchlych áut a dramatických pretekov.
  • Čo vlastne nájdete v balení? Všetko potrebné na postavenie parádnych replík modelov 2020 Chevrolet Corvette C8.R a 1969 Chevrolet Corvette, ako aj 2 minifigúrky vodičov s pretekárskymi kombinézami, helmami a francúzskym kľúčom.
  • Deti a nadšenci automobilov sa môžu pri skladaní oboznámiť s týmito 2 vernými replikami modelov Corvette, skôr než si ich vystavia alebo s nimi usporiadajú veľkolepé preteky v štýle Speed Champions.
  • Táto 512-dieliková stavebnica zo série LEGO Speed Champions predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo iné príležitosti pre chlapcov i dievčatá vo veku od 8 rokov, ale aj pre milovníkov rýchlych automobilov.
  • Obe tieto zberateľské pretekárske autá majú ideálnu veľkosť na hranie, či už doma alebo kdekoľvek inde. Corvette C8.R meria 4 cm na výšku, 16 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.
  • Stavebnica si nevyžaduje batérie – poháňa ju totiž detská fantázia, takže sa nemusíte zastavovať v boxoch!
  • K obom modelom je k dispozícii ľahko zrozumiteľný a podrobný návod na stavanie, takže si ich môžu bez problémov poskladať deti aj dospelí.
  • Stavebnice zo série LEGO Speed Champions umožňujú deťom a nadšencom motoristiky spoznať tie najvzrušujúcejšie automobily na svete prostredníctvom týchto modelov, ktoré sa dokonale hodia na pretekanie aj na vystavenie.
  • LEGO kocky spĺňajú tie najnáročnejšie normy v odvetví už od roku 1958, vďaka čomu sú vždy konzistentné, kompatibilné a vždy sa ľahko oddeľujú.
  • Tieto stavebnice zo série LEGO Speed Champions dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..