Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80011 Pekelný voz Red Sona

Nasadnite do pekelného odťahovacieho vozidla a pretekárskeho auta v jednom a vydajte sa do sveta akčných hier!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pekelný voz Red Sona
SKU 80011
EAN 5702016617665
Kusy 1111
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 109,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Súčasťou tejto nablýskanej stavebnice zo série LEGO® Monkie Kid™ (80011) pre deti je Pekelný voz Red Sona so vstavaným odnímateľným pretekárskym autom, predajňa Speedy Panda a Pigsyho tuk-tuk, s ktorými si deti môžu užiť akčné hry.
  • Deti sa môžu zahrať na vzrušujúce príbehy svojich obľúbených postáv so 7 minifigúrkami vybavenými zbraňami vrátane Monkie Kida, Red Sona, Snorta, Grunta, Roara, Mei a Lee a farebnými modelmi z kociek.
  • Obrnený Pekelný voz má tlačidlo, pomocou ktorého možno spustiť vstavané pretekárske auto a vystreliť zo šesťstranného vystreľovača, hák na odtiahnutie bankomatu z predajne a dva mocné kanóny, ktoré môžete použiť v bojoch proti Monkie Kidovi.
  • Táto 1 111-dielna LEGO® súprava ponúka napĺňajúci zážitok zo stavania pre jednotlivcov, skupiny i celú rodinu a je preto ideálnym darčekom na narodeniny, Vianoce alebo iné špeciálne príležitosti pre deti staršie ako 9 rokov.
  • Toto LEGO® odťahové vozidlo meria vyše 16 cm na výšku, 39 cm na dĺžku a 21 cm na šírku, pričom všetky modely súpravy možno zároveň dokonale skombinovať s inými súpravami zo série LEGO Monkie Kid™ a užiť si tak ešte viac akčnej zábavy.
  • Táto vzdelávacia hračka bez potreby batérií je poháňaná detskou fantáziou, takže podporuje rozvoj tvorivosti prostredníctvom hier na obľúbené postavy zo série LEGO® Monkie Kid™ zapojené do jedinečných príbehov.
  • Umožnite deťom užiť si stavanie ešte viac s návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO® Life, ktorý im umožňuje digitálne približovať, otáčať a vizualizovať virtuálnu verziu svojich modelov počas ich stavania. Paráda!
  • Zberateľské súpravy od LEGO® Monkie Kid™ inšpirované čínskymi mýtmi o Opičom kráľovi deťom pomáhajú pestovať odvahu a odolnosť prostredníctvom hodín tvorivej zábavy.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO® kociek nepotrebujete schopnosti Monkie Kida! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistila ich konzistentnosť a dokonalo pevné a ľahké spájanie.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme: nechávame ich spadnúť, ohrievame, stláčame, skrúcame a analyzujeme ich rôznymi spôsobmi, aby ste mali istotu, že táto tvorivá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..