Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Pigsyho rezancový tank 80026

Stavebnica tanku na hodiny zbavnch potravinovch sbojov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pigsyho rezancový tank
SKU 80026
EAN 5702016911572
Kusy 662
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 34,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Podnieťte fantáziu detí s touto pestrofarebnou stavebnicou LEGO Monkie Kid (80026) s Pigsyho rezancovým tankom pre potravinové súboje proti Panovmu robotovi Speedy Panda s vystreľovačom „limonádových“ výstupkov. Tank má rotujúcu kuchyňu s množstvom potravín, vystreľovač diskov ukrytý v chladničke, 6-výstupkový rýchly vystreľovač, 2 odnímateľné paličky a predné hrable, ktoré sa pri posúvaní tanku pohybujú nahor a nadol. Tento kvalitný set je štýlovým darčekom pre deti a navyše sa dodáva sa pandím donáškovým drónom a 4 minifigúrkami, ktoré sú inšpiráciou pre celé hodiny hier.

Zábavné stavanie
V balení sa nachádza aj podrobný návod, čo znamená, že aj nováčikovia v LEGO svete si môžu stavanie užiť naplno. V bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions navyše nájdu digitálny návod Instructions PLUS s nástrojmi na zobrazovanie a inými zábavnými funkciami, ktoré stavanie posunú na novú úroveň.

Tvorivá hra
Hračky zo série LEGO Monkie Kid, ktoré čerpajú inšpiráciu z čínskej kultúry, podávajú nový pohľad na príbehy o postave opičieho kráľa Monkey Kinga z klasického románu Putovanie na západ a umožňujú deťom pestovať tvorivosť prostredníctvom stavania a hier.

  • Deti si môžu užiť akčné potravinové súboje s touto LEGO Monkie Kid (80026) stavebnicou, súčasťou ktorej je Pigsyho rezancový tank s vystreľovačmi, pandí robot vystreľujúci „limonádu“ a donáškový drón pandy.
  • Súčasťou tohto kvalitného setu sú 4 minifigúrky, Pigsy, Mr. Tang, Pan a Lee, a množstvo doplnkov vrátane diaľkového ovládania, korčulí a pandej masky, ktoré podnietia hodiny tvorivých hier.
  • Tank má vlastnú kuchynku s potravinami, vystreľovač diskov ukrytý v chladničke, 6-výstupkový rýchly vystreľovať v tvare prasiatka, otáčavú misku rezancov, 2 odnímateľné paličky a pohyblivé predné hrable.
  • Pandí robot majiteľa reštaurácie Speedy Panda, Pana, má 2 vystreľovače „limonádových“ výstupkov a kanón s „pikantnou omáčkou“ (nestrieľa) pre bojové hry proti Pigsyho tanku.
  • Tento 662-dielny vozík s občerstvením ponúka hodiny zábavného stavania a množstvo vzrušujúcich hier, vďaka čomu je dokonalým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo odmenou pre tvorivé deti od 8 rokov.
  • Pigsyho rezancový tank meria vyše 20 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 25 cm na šírku, takže keď sa s ním dieťa práve nehrá na potravinové súboje, je úchvatným výstavným kúskom do každej izbičky.
  • Tieto modely môžu s istotou postaviť aj LEGO nováčikovia vďaka podrobnému návodu a vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions získajú ešte obohacujúcejší zážitok zo stavania.
  • LEGO Monkie Kid stavebnice čerpajú inšpiráciu z legendy o Opičom kráľovi. Deťom pomáhajú dozvedieť sa množstvo zaujímavostí o čínskej kultúre a zároveň v sebe pestovať optimizmus, odvahu a odolnosť prostredníctvom zábavy.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a pevne sa spájajú.
  • LEGO dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby spĺňali prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..