Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80026 Pigsyho rezancový tank

Stavebnica tanku na hodiny zábavných potravinových súbojov!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pigsyho rezancový tank
SKU 80026
Kusy 662
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 52,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti si môžu užiť akčné potravinové súboje s touto LEGO® Monkie Kid™ (80026) stavebnicou, súčasťou ktorej je Pigsyho rezancový tank s vystreľovačmi, pandí robot vystreľujúci „limonádu“ a donáškový drón pandy.
  • Súčasťou tohto kvalitného setu sú 4 minifigúrky, Pigsy, Mr. Tang, Pan a Lee, a množstvo doplnkov vrátane diaľkového ovládania, korčulí a pandej masky, ktoré podnietia hodiny tvorivých hier.
  • Tank má vlastnú kuchynku s potravinami, vystreľovač diskov ukrytý v chladničke, 6-výstupkový rýchly vystreľovať v tvare prasiatka, otáčavú misku rezancov, 2 odnímateľné paličky a pohyblivé predné hrable.
  • Pandí robot majiteľa reštaurácie Speedy Panda, Pana, má 2 vystreľovače „limonádových“ výstupkov a kanón s „pikantnou omáčkou“ (nestrieľa) pre bojové hry proti Pigsyho tanku.
  • Tento 662-dielny vozík s občerstvením ponúka hodiny zábavného stavania a množstvo vzrušujúcich hier, vďaka čomu je dokonalým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo odmenou pre tvorivé deti od 8 rokov.
  • Pigsyho rezancový tank meria vyše 20 cm na výšku, 18 cm na dĺžku a 25 cm na šírku, takže keď sa s ním dieťa práve nehrá na potravinové súboje, je úchvatným výstavným kúskom do každej izbičky.
  • Tieto modely môžu s istotou postaviť aj LEGO® nováčikovia vďaka podrobnému návodu a vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions získajú ešte obohacujúcejší zážitok zo stavania.
  • LEGO® Monkie Kid™ stavebnice čerpajú inšpiráciu z legendy o Opičom kráľovi. Deťom pomáhajú dozvedieť sa množstvo zaujímavostí o čínskej kultúre a zároveň v sebe pestovať optimizmus, odvahu a odolnosť prostredníctvom zábavy.
  • LEGO® dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a pevne sa spájajú.
  • LEGO® dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby spĺňali prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..