Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80019 Pekelný tryskáč Red Sona

Úžasný pekelný tryskáč pre veľkolepé súboje medzi Red Sonom a Monkie Kidom

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Pekelný tryskáč Red Sona
SKU 80019
Kusy 299
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 31,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti sa môžu s touto stavebnicou zo série LEGO® Monkie Kid™ (80019) hrať s hrdinským Monkie Kidom, ktorý stráži Horu ovocných sadov pred náletmi pekelného tryskáča Red Sona.
  • Táto zábavná hračka obsahuje 3 minifigúrky – Monkie Kid, Red Son s Rukavicou moci a vystreľovacími ohnivými prvkami, ako aj Bull Clone Bob s postaviteľným jetpackom a plameňometom –, ktoré inšpirujú k hraniu.
  • Pekelný tryskáč obsahuje kokpit pre minifigúrku a 2 pružinové vystreľovače, zatiaľ čo v ministavebnici Hory ovocných sadov nachádza Zlaté žezlo, ktoré vyzýva k nápaditým a vzrušujúcim súbojom.
  • Toto kvalitné 299-dielikové LEGO® prúdové lietadlo ponúka obohacujúci pocit zo stavania a hrania pre deti vo veku od 7 rokov, vďaka čomu ide o super darček na narodeniny, sviatky či špeciálne príležitosti.
  • Pekelný tryskáč meria vyše 10 cm na výšku, 21 cm na dĺžku a 14 cm na šírku a má prenosnú veľkosť, takže deti ho môžu ľahko uchopiť, lietať s ním a používať jeho vystreľovače.
  • Súčasťou balenia je aj tlačený návod na stavanie a návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO® Building Instructions, ktorý deťom umožňuje prezerať si virtuálnu verziu tohto unikátneho modelu pri stavaní.
  • Zábavné stavebnice zo série LEGO® Monkie Kid™ prinášajú nový pohľad na čínsku legendu o Monkey Kingovi prostredníctvom inovatívnych rozprávaní a pomáhajú u detí pestovať kreativitu, vytrvalosť a optimizmus.
  • LEGO® prvky spĺňajú tie najprísnejšie normy s cieľom zaistiť vždy čo najbezpečnejšie skladanie. A tak je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..