Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Sandyho nakladací robot 80025

asn set robotov na hodiny aknch hier

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Sandyho nakladací robot
SKU 80025
EAN 5702016911060
Kusy 520
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 30,79 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti sa môžu vžiť do úlohy hrdinov, ktorí chránia mesto pred armádou Spider Queen so Sandyho nakladacím robotom (80025) zo série LEGO Monkie Kid. Tento zostaviteľný robot má kokpit pre veľkú figúrku Sandyho, vyklopiteľné vystreľovače rakiet, mocnú päsť, otáčavé mesačné žezlo a na samom vrchu aj DJ-skú kabínu pre mačku Mo. V tejto kvalitnej stavebnici nechýbajú ani vyzbrojené minifigúrky Syntaxa a Huntsmana, robot Syntaxa s odpaľovačom rakiet s „pavúčím jedom“, pílou a kopijou, ktoré sú inšpiráciou pre hodiny hier.

Zábavné stavebnice
Vďaka podrobným pokynom a vrecúškam s kockami na jednotlivé modely si staviteľský zážitok užijú aj LEGO nováčikovia. Deti môžu navyše využiť aj appku LEGO Building Instructions, v ktorej si môžu ukladať svoj pokrok v stavaní a kedykoľvek sa k nemu vrátiť.

Učenie plné zábavy
Hračky zo série LEGO Monkie Kid čerpajú inšpiráciu z čínskej kultúry, konkrétne z príbehov o Opičom kráľovi z klasického románu Cesta na západ. Sú tak skvelými darčekmi pre tvorivé deti, ktorým pomáhajú pestovať odolnosť a optimizmus.

  • Deti sa môžu s touto LEGO Monkie Kid stavebnicou (80025) zahrať na hrdinské misie, v ktorých porazia armádu Spider Queen. Nájdu v nej Sandyho nakladacieho robota, robota Syntaxa a omnoho viac.
  • Táto kvalitná stavebnica obsahuje veľkú figúrku Sandyho, figúrku mačky Mo a 2 minifigúrky: Syntaxa a Huntsmana s pílovým blasterom a hákom.
  • Polohovateľný Sandyho robot tvorí kokpit pre veľkú figúrku Sandyho, vyklápateľné vystreľovače, mocná päsť, mesačné žezlo a na samom vrchu stojí DJ-ská kabína pre mačku Mo.
  • Tento polohovateľný robot Syntaxa má raketový vystreľovač s „pavúčim jedom“, pílou a kopijou. Súčasťou stavebnice sú aj debny s muníciou „pavúčieho jedu“, ktoré ešte viac rozširujú herné možosti.
  • Táto 520-dielna bojová LEGO hračka je štýlovým darčekom na narodeniny, Vianoce alebo odmenou pre tvorivé deti od 8 rokov, ktoré zbožňujú praktické hry.
  • Nakladací robot meria vyše 18 cm na výšku, 12 cm na dĺžku a 19 cm na šírku a keď sa s ním deti práve nehrajú, skvele vynikne vystavený vedľa robota Syntaxa.
  • Tieto modely môžu s istotou postaviť aj LEGO nováčikovia vďaka podrobnému návodu alebo digitálnemu návodu Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions.
  • Stavebnice LEGO Monkie Kid stvárňujú čínsku legendu o Opičom kráľovi v súčasnom svete a pomáhajú deťom s rozvojom fantázie, odvahy a odolnosti prostredníctvom poriadnej dávky zábavy.
  • Už od roku 1958 LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú kompatibilné a konzistentne sa spájajú.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..