Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Tajná základňa tímu Monkie Kida 80013

Hrakrska LEGO lo do bojov Monkie Kida proti bm klonom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tajná základňa tímu Monkie Kida
SKU 80013
EAN 5702016617689
Kusy 1959
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 169,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Umožnite deťom objaviť úžasné funkcie v tajnej základni tímu Monkie Kida zo série LEGO Monkie Kid (80013). Túto hračkársku LEGO loď možno otvoriť, rozdeliť a jednoducho tak vstúpiť do detailne spracovanej obývacej časti, dielne s pohyblivými robotmi a mnohým ďalším prvkom. Hračkársky žeriav na palube lode je pripravený zachytiť útočnú loď býčích klonov a do boja možno zapojiť aj zábavné zostaviteľné vodné trysky Pigsyho a Mei. S touto LEGO stavebnicu možno zažiť vzrušujúce dobrodružstvá: obsahuje totiž 7 minifigúrok so zbraňami, ako aj figúrky Sandyho a kocúra Mo. Predstavuje teda úžasný nápad na darček pre deti.

Interaktívny návod
Na postavenie tejto zberateľskej hračky môžete vyskúšať návod Instructions PLUS dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life. Umožňuje deťom priblížiť, otáčať a vizualizovať model počas stavania jeho skutočnej verzie.

Náučné a zábavné zároveň!
Stavebnice LEGO Monkie Kid, ktoré čerpajú inšpiráciu z rozprávok o Opičom kráľovi z klasického románu Cesta na západ a vychádzajú z kultúry a hodnôt Číny, deťom umožňujú rozvíjať tvorivosť, odvahu a odolnosť.

  • V modeli LEGO tajnej základne tímu Monkie Kida (80013) pre deti je prekvapení neúrekom. Po roztvorení sa rozdelí na tri časti a deti sa tak budú môcť jednoducho dostať do dielne, obývacej časti, k pohyblivému robotovi a mnohým ďalším prvkom.
  • Deti sa môžu zahrať na epické boje v úlohe svojich obľúbených postáv s minifigúrkami Monkie Kida, Pigsyho, Mei, generála Ironclada, Snorta, Grunta a Roara a figúrkami Sandyho a kocúra Mo vybavené zbraňami, ako je zlaté žezlo.
  • Táto tvorivá hračka má neúrekom zábavných funkcií, ktoré podnietia k hrám, vrátane žeriavu LEGO lode, ktorým môžete zachytiť útočnú loď a tryskové batohy býčích klonov, a vodných trysiek Pigsyho a Mei s vystreľovačmi.
  • Táto 1 959-dielna LEGO súprava ponúka náročný, no napĺňajúci staviteľský zážitok a mnoho hodín zábavy pre jednotlivcov i skupinky kamarátov, a je teda úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce alebo inú špeciálnu príležitosť.
  • Tajná základňa tímu Monkie Kida meria vyše 40 cm na výšku, 41 cm na dĺžku a 23 cm na šírku, keď je zložená do lode, no roztvoriť ju možno až do rozmerov 89 cm na dĺžku. Keď sa s ňou dieťa práve nehrá, je teda úchvatným výstavným kúskom do detskej izbičky.
  • Táto zberateľská súprava pozostáva výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská fantázia (nie sú potrebné batérie). Hra na misie Monkie Kida sa tak nikdy neskončí.
  • Deti si môžu užiť stavanie ešte viac s digitálnym návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Life, ktorý im umožňuje digitálne približovať, otáčať a vizualizovať virtuálnu verziu svojich modelov počas ich stavania. Úchvatné!
  • Vzdelávacie hračky zo série LEGO Monkie Kid inšpirované čínskymi mýtmi o Opičom kráľovi deťom pri hodinách tvorivej zábavy pomáhajú s rozvojom odvahy a odolnosti.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO kociek deti nepotrebujú schopnosti Monkie Kida! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistila ich konzistentnosť, ľahké spájanie a pevné skladanie.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby sme mali istotu, že táto tvorivá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..