Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Tajná základňa tímu Monkie Kida 80013

Hrakrska LEGO lo do bojov Monkie Kida proti bm klonom!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tajná základňa tímu Monkie Kida
SKU 80013
Kusy 1959
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 169,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Umožnite deťom objaviť úžasné funkcie v tajnej základni tímu Monkie Kida zo série LEGO Monkie Kid (80013). Túto hračkársku LEGO loď možno otvoriť, rozdeliť a jednoducho tak vstúpiť do detailne spracovanej obývacej časti, dielne s pohyblivými robotmi a mnohým ďalším prvkom. Hračkársky žeriav na palube lode je pripravený zachytiť útočnú loď býčích klonov a do boja možno zapojiť aj zábavné zostaviteľné vodné trysky Pigsyho a Mei. S touto LEGO stavebnicu možno zažiť vzrušujúce dobrodružstvá: obsahuje totiž 7 minifigúrok so zbraňami, ako aj figúrky Sandyho a kocúra Mo. Predstavuje teda úžasný nápad na darček pre deti.

Interaktívny návod
Na postavenie tejto zberateľskej hračky môžete vyskúšať návod Instructions PLUS dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Life. Umožňuje deťom priblížiť, otáčať a vizualizovať model počas stavania jeho skutočnej verzie.

Náučné a zábavné zároveň!
Stavebnice LEGO Monkie Kid, ktoré čerpajú inšpiráciu z rozprávok o Opičom kráľovi z klasického románu Cesta na západ a vychádzajú z kultúry a hodnôt Číny, deťom umožňujú rozvíjať tvorivosť, odvahu a odolnosť.

  • V modeli LEGO tajnej základne tímu Monkie Kida (80013) pre deti je prekvapení neúrekom. Po roztvorení sa rozdelí na tri časti a deti sa tak budú môcť jednoducho dostať do dielne, obývacej časti, k pohyblivému robotovi a mnohým ďalším prvkom.
  • Deti sa môžu zahrať na epické boje v úlohe svojich obľúbených postáv s minifigúrkami Monkie Kida, Pigsyho, Mei, generála Ironclada, Snorta, Grunta a Roara a figúrkami Sandyho a kocúra Mo vybavené zbraňami, ako je zlaté žezlo.
  • Táto tvorivá hračka má neúrekom zábavných funkcií, ktoré podnietia k hrám, vrátane žeriavu LEGO lode, ktorým môžete zachytiť útočnú loď a tryskové batohy býčích klonov, a vodných trysiek Pigsyho a Mei s vystreľovačmi.
  • Táto 1 959-dielna LEGO súprava ponúka náročný, no napĺňajúci staviteľský zážitok a mnoho hodín zábavy pre jednotlivcov i skupinky kamarátov, a je teda úžasným darčekom na narodeniny, Vianoce alebo inú špeciálnu príležitosť.
  • Tajná základňa tímu Monkie Kida meria vyše 40 cm na výšku, 41 cm na dĺžku a 23 cm na šírku, keď je zložená do lode, no roztvoriť ju možno až do rozmerov 89 cm na dĺžku. Keď sa s ňou dieťa práve nehrá, je teda úchvatným výstavným kúskom do detskej izbičky.
  • Táto zberateľská súprava pozostáva výhradne z LEGO kociek a poháňa ju detská fantázia (nie sú potrebné batérie). Hra na misie Monkie Kida sa tak nikdy neskončí.
  • Deti si môžu užiť stavanie ešte viac s digitálnym návodom Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Life, ktorý im umožňuje digitálne približovať, otáčať a vizualizovať virtuálnu verziu svojich modelov počas ich stavania. Úchvatné!
  • Vzdelávacie hračky zo série LEGO Monkie Kid inšpirované čínskymi mýtmi o Opičom kráľovi deťom pri hodinách tvorivej zábavy pomáhajú s rozvojom odvahy a odolnosti.
  • Na spájanie a rozpájanie LEGO kociek deti nepotrebujú schopnosti Monkie Kida! Spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, aby sa zaistila ich konzistentnosť, ľahké spájanie a pevné skladanie.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všetkými možnými spôsobmi, aby sme mali istotu, že táto tvorivá stavebnica spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..