Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 80023 Kvadrokoptéra tímu Monkie Kida

Kvadrokoptéra tímu LEGO Monkie Kida pre zábavné hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kvadrokoptéra tímu Monkie Kida
SKU 80023
Kusy 1462
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 139,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti sa môžu s touto úžasne detailnou kvadrokoptérou tímu Monkie Kida (80023) s postaviteľným pružinovým vystreľovačom s „pavúčím jedom“ pridať do tímu plného hrdinov a zviesť súboj so Spider Queen.
  • Stavebnica obsahuje 8 minifigúrok: Monkie Kid, Mei, Mr. Tang, Huntsman, Syntax, Red Son, Spider Queen a Fei, a k tomu ešte figúrku Sandy a mačičky Mo so zbraňami a doplnkami na tvorivé hry.
  • Táto hračkárska helikoptéra je vybavená 2 pružinovými vystreľovačmi a 2 odpojiteľnými „nákladnými kontajnermi“, ktoré sú plné útulných doplnkov, ako je arkádový automat, poschodové postele a gitara.
  • Táto prvotriedna stavebnica zároveň obsahuje letún Red Sona a letún Mo v tvare mačacieho domčeka, ktoré ešte vylepšia akčné hry, ako aj knižku Cesta na západ pre Mr. Tanga.
  • Tento 1 462-dielikový LEGO® set ponúka pohlcujúci zážitok zo stavania, ukrýva v sebe neobmedzený tvorivý potenciál a je to ten najlepší darček na narodeniny alebo na sviatky pre trendové deti vo veku od 10 rokov.
  • Kvadrokoptéra meria vyše 19 cm na výšku, 39 cm na dĺžku a 39 cm na šírku, takže keď práve nezažívate dobrodružstvá, pôsobivo vynikne vystavený v detskej izbičke.
  • Balenie obsahuje tlačený návod, zatiaľ čo v aplikácii LEGO® Building Instructions je dostupný digitálny návod Instructions PLUS, ktorý deťom umožňuje ukladať si progres a kedykoľvek sa vracať rovno k stavaniu.
  • Zberateľské stavebnice zo série LEGO® Monkie Kid™ sú inšpirované čínskou legendou o opičom kráľovi Monkey Kingovi, pomáhajú u detí rozvíjať tvorivosť, vytrvalosť a optimizmus a zároveň im pripravia kopu zábavy.
  • LEGO® prvky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO® kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..