Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kvadrokoptéra tímu Monkie Kida 80023

Kvadrokoptra tmu LEGO Monkie Kida pre zbavn hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kvadrokoptéra tímu Monkie Kida
SKU 80023
EAN 5702016911473
Kusy 1462
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 94,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S kvadrokoptérou tímu Monkie Kida sa môžu deti stať hrdinami, zažívať vlastné veľkolepé príbehy a ohúriť kamarátov. Táto hračkárska helikoptéra zo série LEGO Monkie Kid (80023) obsahuje 2 pružinové vystreľovače a 2 odpojiteľné „nákladné kontajnery“ s množstvom útulných doplnkov vrátane poschodových postelí a arkádového automatu. Táto stavebnica obsahuje 8 minifigúrok a 2 figúrky, medzi ktorými nechýba Monkie Kid, Mei, Sandy, mačička Mo, Spider Queen, Mr. Tang s knižkou Cesta na západ a Red Son s letúnom, ako aj pružinový vystreľovač s „pavúčím jedom“ na akčné súboje.

Vstúpte do digitálneho sveta
V balení nájdete zrozumiteľný návod a v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions zasa digitálny návod Instructions PLUS, pomocou ktorého si deti môžu približovať, otáčať a vizualizovať modely počas stavania.

Stavajte, hrajte a učte sa
Sety zo série LEGO Monkie Kid sú inšpirované klasickým románom Cesta na západ a vychádzajú z čínskej kultúry a sú tým najlepším darčekom pre deti, ktorým pomáhajú rozvíjať kreativitu, odvahu, vytrvalosť a optimizmus.

  • Deti sa môžu s touto úžasne detailnou kvadrokoptérou tímu Monkie Kida (80023) s postaviteľným pružinovým vystreľovačom s „pavúčím jedom“ pridať do tímu plného hrdinov a zviesť súboj so Spider Queen.
  • Stavebnica obsahuje 8 minifigúrok: Monkie Kid, Mei, Mr. Tang, Huntsman, Syntax, Red Son, Spider Queen a Fei, a k tomu ešte figúrku Sandy a mačičky Mo so zbraňami a doplnkami na tvorivé hry.
  • Táto hračkárska helikoptéra je vybavená 2 pružinovými vystreľovačmi a 2 odpojiteľnými „nákladnými kontajnermi“, ktoré sú plné útulných doplnkov, ako je arkádový automat, poschodové postele a gitara.
  • Táto prvotriedna stavebnica zároveň obsahuje letún Red Sona a letún Mo v tvare mačacieho domčeka, ktoré ešte vylepšia akčné hry, ako aj knižku Cesta na západ pre Mr. Tanga.
  • Tento 1 462-dielikový LEGO set ponúka pohlcujúci zážitok zo stavania, ukrýva v sebe neobmedzený tvorivý potenciál a je to ten najlepší darček na narodeniny alebo na sviatky pre trendové deti vo veku od 10 rokov.
  • Kvadrokoptéra meria vyše 19 cm na výšku, 39 cm na dĺžku a 39 cm na šírku, takže keď práve nezažívate dobrodružstvá, pôsobivo vynikne vystavený v detskej izbičke.
  • Balenie obsahuje tlačený návod, zatiaľ čo v aplikácii LEGO Building Instructions je dostupný digitálny návod Instructions PLUS, ktorý deťom umožňuje ukladať si progres a kedykoľvek sa vracať rovno k stavaniu.
  • Zberateľské stavebnice zo série LEGO Monkie Kid sú inšpirované čínskou legendou o opičom kráľovi Monkey Kingovi, pomáhajú u detí rozvíjať tvorivosť, vytrvalosť a optimizmus a zároveň im pripravia kopu zábavy.
  • LEGO prvky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a jednoducho a dokonale pevne sa spájajú.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..