Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Tryskáč Biely dračí kôň 80020

Skvel hrakrske LEGO prdov tryskna akn hry

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tryskáč Biely dračí kôň
SKU 80020
EAN 5702016911145
Kusy 565
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 27,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Doprajte svojmu malému hrdinovi zábavný a obohacujúci zážitok zo stavania a dlhé hodiny tvorivej zábavy s touto vzrušujúcou stavebnicou prúdového tryskáča zo série LEGO Monkie Kid (80020). Ide o špičkový darček pre deti, keďže obsahuje Mei a jej lietadlo Biely dračí kôň s 2 pružinovými a 2 projektilovými vystreľovačmi, postaviteľný a funkčný predajný automat, pohyblivého robotického pavúka, pavúčiu pascu a vznášadlo s vystreľovačmi. Deti sa môžu hrať s Mei a jej vernou mačičkou Mo, ktoré bojujú proti Huntsmanovi, ktorého vyslala Spider Queen, s 3 minifigúrkami a jednou LEGO figúrkou.

Digitálny návod
V balení nájdete podrobný návod, zatiaľ čo deti si obľúbia aj intuitívny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions, kde si môžu vizualizovať modely počas toho, ako ich budú reálne stavať.

Parádne stavebnice
Stavebnice s LEGO Monkie Kidom vychádzajú z čínskej kultúry. Prinášajú nový pohľad na legendu o Monkey Kingovi prostredníctvom inovatívnych rozprávaní a pomáhajú u detí hravou formou pestovať kreativitu, vytrvalosť a optimizmus.

  • Deti si zamilujú hry s hrdinskou Mei, ktorá lieta na svojom lietadle Biely dračí kôň (80020) a zachraňuje mesto pred Huntsmanom, ktorého vyslala Spider Queen, a „jedovatým“ robotickým pavúkom.
  • Táto LEGO stavebnica prúdového tryskáča obsahuje 3 minifigúrky – Mei, Huntsman a Si – so zbraňami vrátane Meinej nefritovej dračej čepele, ako aj figúrku mačičky Mo s postaviteľným vznášadlom s vystreľovačmi.
  • Prúdové lietadlo je vybavené 2 pružinovými a 2 projektilovými vystreľovačmi. Nechýba ani postaviteľný a funkčný predajný automat – „naskenujte“ mobilný telefón a vypadne vám plechovka.
  • Zábavná stavebnica, ktorá ponúka dlhé hodiny tvorivej zábavy: toto 565-dielikové LEGO hračkárske lietadlo poslúži ako parádny darček na narodeniny, na Vianoce či ako prekvapenie pre deti vo veku od 7 rokov.
  • Tryskáč Biely dračí kôň meria vyše 8 cm na výšku, 34 cm na dĺžku a 19 cm na šírku. Podobne ako ďalšie stavebnice a minifigúrky je ľahko prenosné, takže si ho deti môžu vziať všade so sebou.
  • Súčasťou balenia je aj zrozumiteľný návod a v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions nájdete návod Instructions PLUS, s ktorým bude stavanie pre deti ešte o niečo zábavnejšie, pretože si môžu modely popri stavaní vizualizovať.
  • Inšpiratívne stavebnice zo série LEGO Monkie Kid, ktoré ponúkajú moderný pohľad na čínsku legendu o Monkey Kingovi, pomáhajú deťom rozvíjať fantáziu, odvahu a vytrvalosť.
  • LEGO prvky spĺňajú prísne normy v odvetví, takže sa vždy bezpečne spájajú do odolných modelov. Takto to robíme už od roku 1958.
  • LEGO prvky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú tie najprísnejšie normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..