Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Hora kvetín a ovocie zo starej legendy 80024

chvatn model Hory kvetn a ovocie zo starej legendy ako pripomienka vekolepch prbehov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hora kvetín a ovocie zo starej legendy
SKU 80024
EAN 5702016911480
Kusy 1949
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 118,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti môžu s týmto detailným modelom ikonickej Hory kvetín a ovocie zo starej legendy (80024) zo série LEGO Monkie Kid vdýchnuť život legende o Monkey Kingovi. Každá časť tejto prvotriednej stavebnice rozpráva iný príbeh, a to od jeho narodenia až po okamih, kedy sa stal kráľom opíc. Nájdete v nej prvky ako otváraciu skalu s Monkey Kingom vo vnútri alebo vodopád, za ktorým sa ukrýva horská jaskyňa. Stavebnica obsahuje 8 minifigúrok vrátane 4 rôznych verzií Monkey Kinga, ktoré poslúžia ako pripomienka konkrétnych legendárnych príbehov.

Interaktívny návod
V balení nájdete zrozumiteľný návod a v bezplatnej LEGO Building Instructions app zasa návod Instructions PLUS, s ktorým bude stavanie pre deti ešte vzrušujúcejšie vďaka intuitívnym nástrojom na vizualizáciu modelov.

Stavajte a spoznávajte
Úžasné stavebnice zo série LEGO Monkie Kid sú inšpirované klasickým románom Cesta na západ, vychádzajú z čínskej kultúry a sú tým najlepším darčekom pre deti, u ktorých pomáhajú pestovať kreativitu a vytrvalosť.

  • Deťom budú pri stavanie jednotlivých častí tejto úžasnej stavebnice LEGO Monkie Kid : Hora  kvetín a ovocie zo starej legendy (80024) doslova ožívať pod rukami veľkolepé príbehy o legendárnom Monkey Kingovi.
  • Stavebnica obsahuje 8 minifigúrok: Monkie Kid, Evil Macaque, brat opičiak, sestra opička a 4 verzie Monkey Kinga (batoľa, klasická verzia, učeň a bojovník) na zohrávanie scénok z jeho klasického príbehu.
  • Nájdete tu množstvo autentických detailov z príbehov, ako je otváracia skala s Monkey Kingom vo vnútri, vodopád s priechodom do srdca hory a žeriav čiernobiely.
  • Inscenujte bojové scény s minifigúrkami Monkie Kida a Evil Macaque na otočnej platforme – a dajte si pozor na čínsku kaligrafiu.
  • Táto 1 947-dieliková stavebnica zo série LEGO Monkie Kid predstavuje ten najlepší darček na narodeniny, na sviatky alebo ako prekvapenie pre trendové deti vo veku od 10 rokov.
  • Táto unikátna hračka meria vyše 34 cm na výšku, 68 cm na šírku a 25 cm do hĺbky, určite o nej budúkolovať reči a pôjde o úchvatný výstavný kúsok na poličke v prestávkach medzi dobrodružnými hrami.
  • Balenie obsahuje tlačený návod, zatiaľ čo v aplikácii LEGO Building Instructions je dostupný digitálny návod Instructions PLUS, ktorý deťom umožňuje ukladať si progres a kedykoľvek znova pokračovať v stavaní.
  • Stavebnice zo série LEGO Monkie Kid sú inšpirované klasickým čínskym románom Cesta na západ, pomáhajú u detí rozvíjať odvahu, vytrvalosť a optimizmus a zároveň im pripravia kopu zábavy.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú konzistentné, kompatibilné a pevne sa spájajú.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby spĺňali tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..