Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Monkie Kid a Leví strážca 80021

Pardny robotick Lev strca na akn sboje!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Monkie Kid a Leví strážca
SKU 80021
EAN 5702016911152
Kusy 774
Séria LEGO Monkie Kid
Cena LEGO 48,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti určite kamarátom rady predvedú túto akčnú stavebnicu LEGO Monkie Kid : Monkie Kid a Leví strážca (80021). Tá totiž obsahuje plne pohyblivého robotického Levieho strážcu s 2 skrytými pružinovými vystreľovačmi, bojový stroj Spider Queen s pohyblivými nohami a 2 pružinovými vystreľovačmi, ako aj pohyblivého robotického pavúka. Tento set je skvelým darčekom pre trendové deti, keďže obsahuje arkádovú hru s chytaním hračiek, samotné prvky hračiek a aj 5 minifigúrok so štýlovými zbraňami na inscenovanie súbojov.

Vstúpte do digitálneho sveta
V balení nájdete tlačený návod a zážitok detí ešte umocní intuitívny návod Instructions PLUS v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions, pomocou ktorej si môžu vizualizovať modely na obrazovke popri stavaní.

Poučné a zábavné
Stavebnice zo série LEGO Monkie Kid čerpajú inšpiráciu z rozprávok o Monkey Kingovi z klasického románu Cesta na západ a vychádzajú z kultúry a hodnôt Číny. Sú navrhnuté tak, aby u detí pestovali odvahu, vytrvalosť a optimizmus prostredníctvom tvorivých hier.

  • S touto robotickou hračkou LEGO Monkie Kid a Leví strážca(80021), bojovým strojom Spider Queen, pohyblivým robotickým pavúkom a arkádovou hrou sa deti stanú hrdinami vlastných vzrušujúcich dobrodružstiev.
  • Táto prvotriedna stavebnica s bojovými modelmi obsahuje 5 minifigúrok – Monkie Kida so Zlatým žezlom, Mei s nefritovou dračou čepeľou, Huntsmana s puškou, Spider Queen a Lu.
  • Plne pohyblivý Leví strážca má čeľuste, ktoré sa dokážu sklapnúť, a v každom bubne má ukrytý pružinový vystreľovač, zatiaľ čo bojový stroj Spider Queen má pohyblivé nohy a 2 pružinové vystreľovače.
  • Deti si zamilujú tento arkádový tanečný stroj a hru s chytaním hračiek pomocou pohyblivého ramena, pri ktorej môžu získať hračky podobne ako pri skutočných arkádových hrách.
  • Táto 774-dieliková LEGO stavebnica predstavuje parádny darček na narodeniny, na sviatky alebo ako prekvapenie pre kreatívne deti vo veku od 8 rokov, ktoré neodolajú najnovším trendom.
  • Leví strážca meria vyše 21 cm na výšku, 28 cm na dĺžku a 19 cm na šírku. Ide o štýlový model pre deti, ktoré si ho môžu vystaviť a pochváliť sa ním pred kamarátmi v prestávkach medzi dobrodružnými hrami.
  • V balení nájdete podrobný návod a v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions zasa návod Instructions PLUS, ktorý deťom pripraví ešte lepší zážitok zo stavania.
  • Stavebnice zo série LEGO Monkie Kid sú inšpirované čínskou legendou o Monkey Kingovi, pomáhajú u detí pestovať fantáziu, odvahu a vytrvalosť a pripravia im mnoho zábavných chvíľ.
  • Už od roku 1958 spĺňajú LEGO prvky prísne normy v odvetví s cieľom zaistiť, aby boli kompatibilné a vždy sa konzistentne spájali.
  • LEGO dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a dôkladne analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..