Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Kľúčenka – Miles Morales 854153

Pripjaten minifigrka pre fanikov Spider-Mana Milesa Moralesa

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kľúčenka – Miles Morales
SKU 854153
Séria LEGO Spider-Man
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Keď si deti pripnú kľúčenku s Milesom Moralesom (854153) na svoje veci, spoja sily s mladým pavúčím hrdinom. Na kľúčenke visí minifigúrka Milesa Moralesa v známom čiernou obleku a mikine, ktorá je pripojená k odolnej kovovej retiazke a krúžku. Tento štýlový darček pre všetkých fanúšikov marveloviek od 6 rokov sa ľahko pripája ku kľúčom, taškám, batohom či iným veciam.

  • Kľúčenka s minifigúrkou LEGO – Minifigúrka Milesa Moralesa má pohyblivú hlavu, ramená a ruky a je pripojená k odolnej kovovej retiazke a krúžku na kľúče. Minifigúrka sa nedá od retiazky odpojiť
  • Kľúčenka aj prívesok na tašku – Kovový krúžok sa dá ľahko pripojiť na kľúče, ruksaky a ďalšie veci
  • Darček pre deti – Táto kľúčenka meria vyše 9 cm na dĺžku a je zábavným a praktickým darčekom pre fanúšikov stavebníc LEGO Marvel, ako aj všetkých malých superhrdinov od 6 rokov

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..