Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 854122 Kenka Phoebe

Ndhern doplnok pre fanikov Phoebe z Priateov

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Kenka Phoebe
SKU 854122
Séria LEGO Ideas
Cena LEGO 4,99 €

Popis produktu

Zaspomínajte si na vtipné chvíľky z klasického televízneho sitkomu Priatelia s touto kľúčenkou LEGO Ideas Phoebe (854122). Minifigúrka Phoebe Buffayovej, ktorá je pripojená k odolnému kovovému krúžku a retiazke, má presne také oblečenie, aké nosila táto postava počas prvých hudobných vystúpení v kaviarni Central Perk. Kľúčenka je skvelý nápad na darček pre každého fanúšika Priateľov. Je ľahké pripojiť ju ku kľúčom alebo taške. Ich majiteľ tak bude mať túto osobitú priateľku neustále pri sebe.

  • Táto kľúčenka zo série LEGO Ideas (854122) pozostáva z minifigúrky Phoebe Buffayovej pripojenej k odolnému kovovému krúžku a retiazke. Minifigúrka je prichytená ku kovovej retiazke a nedá sa odpojiť.
  • Kovový krúžok sa dá ľahko pripojiť na kľúče, ruksaky a ďalšie veci.
  • Meria vyše 9 cm na dĺžku. Je vhodná pre fanúšikov od šiestich rokov veku. Zároveň ako úžasný darček určite poteší malých aj veľkých fanúšikov Priateľov vrátane majiteľov stavebnice LEGO Ideas CENTRAL PERK (21319).

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..