Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO NASA Apollo Saturn V 92176

Postav prv raketu na pristtie ud na Mesiaci!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO NASA Apollo Saturn V
SKU 92176
EAN 5702016956337
Kusy 1969
Séria LEGO Ideas
Vek 14+ vek
Cena LEGO 124,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Je naším poslaním preskúmať vesmír! Stavajte a inšpirujte ďalšiu generáciu astronautov vďaka modelom zo série LEGO Space – Hor sa do vesmíru!

Vystav si alebo sa hraj s touto meter vysokou stavebnicou z LEGO kociek, ktorá je modelom rakety NASA Apollo Saturn V. Stavebnica je plná autentických detailov a obsahuje 3 odstrániteľné stupne rakety vrátane tretieho stupňa S-IVB s mesačným pristávacím aj orbitálnym modulom. Stavebnica tiež obsahuje 3 stupne na horizontálne vystavenie modelu, 3 mikrofigúrky astronautov (novinka v júni 2017) na hranie sa na postavy a na pristátie na Mesiaci, ako aj brožúrku o posádkou riadených misiách Apolla a fanúšikovské návrhy tejto vzdelávacej a inšpiratívnej LEGO stavebnice.

  • Obsahuje meter vysoký model (v mierke približne 1:110) rakety NASA Apollo Saturn V s odstrániteľným prvým raketovým stupňom S-IC s detailmi hlavného raketového motora, odstrániteľným druhým raketovým stupňom S-II s detailmi raketového motora, odstrániteľným tretím raketovým stupňom S-IVB s vesmírnou loďou Apollo a záchrannou raketou na vrchole vesmírnej lode, ako aj 3 stupienky na horizontálne vystavenie modelu.
  • Vesmírna loď Apollo obsahuje mesačný pristávací aj orbitálny modul.
  • Nájdeš tam tiež 3 mikrofigúrky astronautov (novinka pre jún 2017).
  • Vhodné na vystavenie či hranie sa na postavy z posádkou riadenej misie Apollo na Mesiaci.
  • Obsahuje brožúrku o posádkou riadených misiách Apolla na Mesiaci a fanúšikovských návrhárov súpravy.
  • Stavebnica obsahuje viac ako 1 900 dielikov.
  • Meria vyše 100 cm na výšku a 17 cm v priemere.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..