Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Tvorivé domáce zvieratká 11034

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Tvorivé domáce zvieratká
SKU 11034
Kusy 450
Séria LEGO Classic
Cena LEGO 32,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Milovníci zvierat od 5 rokov sa môžu naplno ponoriť do svojej lásky k domácim zvieratám s touto kreatívnou stavebnicou so zvieratkami. LEGO Classic Tvorivé domáce zvieratká (11034) je inšpiratívna kombinácia zvieracích kociek s jednoduchými návodmi a pestrou škálou rýchlo zostaviteľných zvieracích hračiek. Je to skvelý spôsob, ako v deťoch podporiť kreatívne stavanie.

Vďaka 450 kockám LEGO vrátane špeciálnych dielikov s očami a ústami a jednoduchým návodom krok za krokom si deti môžu postaviť psa s miskou a kosťou, mačku na podstavci, škrečka s jablkom, králika s mrkvou a vtáka na bidielku. Potom si pomocou priložených návrhov na alternatívne farby, tvary a funkcie môžu deti prestavať svojich domácich miláčikov zábavným, novým spôsobom. Ako sa rozvíjajú ich tvorivé konštrukčné zručnosti, deti môžu skúšať svoje vlastné nápady. Súčasťou je návod s 10 nápadmi, ktoré naštartujú zábavu pri voľnom stavaní.

Hračky zo série LEGO Classic sú plné nápadov a inšpiratívnych tipov a umožňujú rodičom podeliť sa o zábavné a dôležité okamihy vývoja so svojimi deťmi.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..