Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Športiak Ford Mustang Dark Horse 76920

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Športiak Ford Mustang Dark Horse
SKU 76920
Kusy 344
Séria LEGO Speed Champions
Cena LEGO 24,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Hračkársky Športiak Ford Mustang Dark Horse (76920) zo série LEGO Speed Champions je autentická verzia skutočného auta od ikonického amerického výrobcu áut z kociek LEGO. Deti od 9 rokov si užijú zbieranie, stavanie, vystavovanie a hru na akčné preteky s týmto modrým hračkárskym autom.

Dizajn hračkárskeho auta Ford Mustang má niekoľko autentických prvkov: zadné krídlo, výraznú mriežku chladiča, svetlomety, výfukové potrubie, logá Ford a prepracovaný interiér s radiacou pákou a palubnú doskou. Súčasťou zostaviteľného auta LEGO je aj odnímateľná strecha a minifigúrka vodiča v mikine Dark Horse, ktorú môžu deti posadiť za volant a pustiť sa do napínavej jazdy.

Stavebnice zo série Speed Champions umožňujú deťom a vášnivým fanúšikom automobilov postaviť si repliky niektorých z najznámejších vozidiel na svete. Stavitelia si môžu vytvoriť vysokokvalitné modely z kociek LEGO s výraznými detailmi. Každé hračkárske auto možno postaviť aj pomocou aplikácie LEGO Builder, ktorá vás a vaše dieťa prevedie jednoduchým a intuitívnym staviteľským dobrodružstvom.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..