Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Adventný kalendár LEGO 60303 City

Adventný kalendár plný LEGO prekvapení!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov Adventný kalendár LEGO City
SKU 60303
Kusy 349
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,49 €
Dátum vydania 1. septembra 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Deti od 5 rokov si môžu s týmto adventným kalendárom LEGO® City (60303) každý decembrový deň užiť nápadité hry. Nájdu v ňom totiž množstvo minimodelov, zábavných LEGO City postáv a štýlových doplnkov.
  • Obsahuje minifigúrky postáv zo seriálu LEGO® City Adventures vrátane Top Hat Toma, Boba, Betty, Sama Grizzleda, Shirley Keeper and Fendricha, zostaviteľného snehuliaka Dukea Duke DeTaina a zasneženú hernú podložku.
  • Deti môžu odpočítavať dni do Vianoc so zábavnými modelmi, postavičkami a rozložiteľnou podložkou, na ktorej si môžu postaviť vlastné scény plné LEGO® City dobrodružstiev!
  • Hľadáte štýlový darček pre deti od 5 rokov? Tento adventný kalendár je ideálnou odmenou pre fanúšikov seriálu LEGO® City Adventures a deti, ktoré zbožňujú štýlové hračky a tvorivé hry.
  • Tento adventný kalendár LEGO® City meria vyše 26 cm na výšku, 38 cm na šírku a 7 cm do hĺbky.
  • Batérie nie sú potrebné! Zostaviteľné LEGO® hračky a postavičky z tohto adventného kalendára sú poháňané prostredníctvom veľkej predstavivosti malých detí, takže zábava vo vianočnom štýle sa môže začať ihneď – a každý deň sa opakovať!
  • Každé prekvapenie v adventnom kalendári LEGO® City sa dodáva so zrozumiteľným návodom, ktorý je vytlačený na vnútornej strane okienka, aby si aj nováčikovia vo svete stavania mohli užiť stavanie vlastných hračiek.
  • Adventné sety zo série LEGO® City prinášajú pestrofarebné miniatúrne modely a zábavné postavičky, ktoré podnecujú k nápaditým hrám na postavy a zároveň pomáhajú u detí rozvíjať fyzické a tvorivé zručnosti.
  • Všetky LEGO® kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..