Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

Adventn kalendr LEGO 60303 City

Adventn kalendr pln LEGO prekvapen!

Detaily produktu

Oficiálny názov Adventn kalendr LEGO City
SKU 60303
EAN 5702016911619
Kusy 349
Séria LEGO City
Cena LEGO 19,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Budujte v deťoch nadšenie z vianočných sviatkov s adventným kalendárom LEGO City (60303). Deti si môžu odpočítavať dni do Vianoc so zábavnými minimodelmi, obľúbenými postavami zo seriálu LEGO City Adventures a štýlovými doplnkami. Stačí rozložiť zasneženú hraciu podložku a scéna je pripravená na neobmedzené dobrodružstvá plné fantázie.

Zábavné a ľahko zostaviteľné modely
Tento adventný kalendár LEGO City je skvelým darčekom pre deti od 5 rokov. Každé prekvapenie sa dodáva so zrozumiteľným návodom, aby si zábavné stavanie mohli užiť aj nováčikovia vo svete LEGO stavania.

Štýlové Vianočné hračky pre deti
Adventné kalendáre LEGO City sú plné inšpirácie, vianočného potešenia a nádherných prekvapení pre deti, ktoré zbožňujú tvorivé hry. V kalendári nájdu stavebnicové hračky, postavičky zo seriálu LEGO City Adventures a doplnky, ktoré je možné skombinovať s ďalšími LEGO setmi pre ešte viac zábavy.

  • Deti od 5 rokov si môžu s týmto adventným kalendárom LEGO City (60303) každý decembrový deň užiť nápadité hry. Nájdu v ňom totiž množstvo minimodelov, zábavných LEGO City postáv a štýlových doplnkov.
  • Obsahuje minifigúrky postáv zo seriálu LEGO City Adventures vrátane Top Hat Toma, Boba, Betty, Sama Grizzleda, Shirley Keeper and Fendricha, zostaviteľného snehuliaka Dukea Duke DeTaina a zasneženú hernú podložku.
  • Deti môžu odpočítavať dni do Vianoc so zábavnými modelmi, postavičkami a rozložiteľnou podložkou, na ktorej si môžu postaviť vlastné scény plné LEGO City dobrodružstiev!
  • Hľadáte štýlový darček pre deti od 5 rokov? Tento adventný kalendár je ideálnou odmenou pre fanúšikov seriálu LEGO City Adventures a deti, ktoré zbožňujú štýlové hračky a tvorivé hry.
  • Tento adventný kalendár LEGO City meria vyše 26 cm na výšku, 38 cm na šírku a 7 cm do hĺbky.
  • Batérie nie sú potrebné! Zostaviteľné LEGO hračky a postavičky z tohto adventného kalendára sú poháňané prostredníctvom veľkej predstavivosti malých detí, takže zábava vo vianočnom štýle sa môže začať ihneď – a každý deň sa opakovať!
  • Každé prekvapenie v adventnom kalendári LEGO City sa dodáva so zrozumiteľným návodom, ktorý je vytlačený na vnútornej strane okienka, aby si aj nováčikovia vo svete stavania mohli užiť stavanie vlastných hračiek.
  • Adventné sety zo série LEGO City prinášajú pestrofarebné miniatúrne modely a zábavné postavičky, ktoré podnecujú k nápaditým hrám na postavy a zároveň pomáhajú u detí rozvíjať fyzické a tvorivé zručnosti.
  • Všetky LEGO kocky a dieliky vyrábame v súlade s prísnymi normami v oblasti kvality s cieľom zaistiť, aby boli konzistentné, kompatibilné a zábavné. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO City stavebnice dôkladne testujeme s cieľom zaistiť, aby každá z nich spĺňala prísne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..