Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10256 Td Mahal

Preskmaj architektonick div Td Mahal!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Td Mahal
SKU 10256
EAN 5702016173536
Kusy 5923
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 349,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Postav a preskúmaj Tádž Mahal! Stavbu obrovského mauzólea zo slonovinovobieleho mramoru, presláveného architektonického divu sveta, si objednal v roku 1631 mogul Šáhdžahán na pamiatku svojej ženy Mumtáz Mahal. Stvárnenie LEGO Creator Expert z roku 2008 znova uvedené na trh obsahuje 4 fasády budovy so širokými klenbami, balkónmi a klenutými oknami. Hlavná kupola, vedľajšie kupolovité sály a okolité minarety sú zdobené dekoratívnymi krížovými kyticami a vyvýšená platforma je lemovaná zapustenými klenbami. Model je skrášlený ozdobnými detailmi a spletitým dláždením. Stavebnica s viac ako 5 900 kockami zaručene nesklame žiadneho staviteľa a dokonale sa bude vynímať v domácnosti aj kancelárii.

  • LEGO stvárnenie skutočného architektonického divu Tádž Mahal.
  • Model z roku 2008 znova uvedený na trh obsahuje 4 fasády s klenbami a klenuté okná, ďalej hlavnú kupolu, 4 vedľajšie klenuté sály a 4 minarety ozdobené dekoratívnymi krížovými kyticami, ako aj vyvýšenú platformu lemovanú zapustenými klenbami, ozdobné prepracované detaily a spletité dláždenie.
  • Stavebnicu možno rozdeliť na 7 modulárnych častí, aby sa jednoduchšie prenášala.
  • Over svoje zručnosti LEGO staviteľa pomocou jedného z doposiaľ najväčších modelov LEGO, aké boli kedy vyrobené!
  • Obsahuje špeciálne prvky: 6 modrých základových dosiek 16 x 32, biele kocky s oblúkom 1 x 5 x 4, veľa priehľadných prvkov, Erlingove kocky a spojovacie dosky.
  • Stavebnica pozostáva z viac ako 5 900 LEGO kociek.
  • Meria cez 43 cm na výšku, 51 cm na šírku a 51 cm do hĺbky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..