Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10256 Td Mahal

Preskmaj architektonick div Td Mahal!


Notice: Undefined variable: pricing_title_retired in /home/u68100p141970/domains/brickmaster.sk/public_html/wp-content/themes/lego/single.php on line 229

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Td Mahal
SKU 10256
EAN 5702016173536
Kusy 5923
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 349,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Postav a preskúmaj Tádž Mahal! Stavbu obrovského mauzólea zo slonovinovobieleho mramoru, presláveného architektonického divu sveta, si objednal v roku 1631 mogul Šáhdžahán na pamiatku svojej ženy Mumtáz Mahal. Stvárnenie LEGO Creator Expert z roku 2008 znova uvedené na trh obsahuje 4 fasády budovy so širokými klenbami, balkónmi a klenutými oknami. Hlavná kupola, vedľajšie kupolovité sály a okolité minarety sú zdobené dekoratívnymi krížovými kyticami a vyvýšená platforma je lemovaná zapustenými klenbami. Model je skrášlený ozdobnými detailmi a spletitým dláždením. Stavebnica s viac ako 5 900 kockami zaručene nesklame žiadneho staviteľa a dokonale sa bude vynímať v domácnosti aj kancelárii.

  • LEGO stvárnenie skutočného architektonického divu Tádž Mahal.
  • Model z roku 2008 znova uvedený na trh obsahuje 4 fasády s klenbami a klenuté okná, ďalej hlavnú kupolu, 4 vedľajšie klenuté sály a 4 minarety ozdobené dekoratívnymi krížovými kyticami, ako aj vyvýšenú platformu lemovanú zapustenými klenbami, ozdobné prepracované detaily a spletité dláždenie.
  • Stavebnicu možno rozdeliť na 7 modulárnych častí, aby sa jednoduchšie prenášala.
  • Over svoje zručnosti LEGO staviteľa pomocou jedného z doposiaľ najväčších modelov LEGO, aké boli kedy vyrobené!
  • Obsahuje špeciálne prvky: 6 modrých základových dosiek 16 x 32, biele kocky s oblúkom 1 x 5 x 4, veľa priehľadných prvkov, Erlingove kocky a spojovacie dosky.
  • Stavebnica pozostáva z viac ako 5 900 LEGO kociek.
  • Meria cez 43 cm na výšku, 51 cm na šírku a 51 cm do hĺbky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..