Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10260 Retaurcia v centre mesta

Objav miesto, kde je hudba sasou menu!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Retaurcia v centre mesta
SKU 10260
EAN 5702016111842
Kusy 2480
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 16+ vek
Cena LEGO 159,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Zastav sa v jedálni v centre zo súpravy LEGO Creator Expert 10260, kde nájdeš zdravú porciu zábavy a prekvapení. Tento úchvatný model obsahuje odnímateľné časti budov, vďaka ktorým získaš ľahko prístup k interiéru plnému detailov. Interiér obsahuje prízemnú jedáleň v štýle 50.-tych rokov 20. storočia s veľkým oblým oknom vpredu, červenými barovými stoličkami, jukeboxom, pultom a priestornou kuchyňou. Na strednom poschodí je telocvičňa s boxovacím ringom, boxovacím vrecom a miestnosťou na silový tréning, zatiaľ čo na hornom poschodí nájdeš nahrávacie štúdio, kompletne vybavené vokálnou kabínou, zmiešavacím pultom a skrinkou s občerstvením. Priečelie budovy je ružovo-tyrkysové v štýle Streamline moderny a obsahuje veľký nápis „JEDÁLEŇ“. Ďalej je exteriér tvorený oblúkovými oknami, balkónmi a schodiskom, plus ružovým kabrioletom a detailným zobrazením chodníka s poštovou schránkou, parkovacími hodinami, kvetináčmi a pouličným osvetlením. S touto skvelou zberateľskou hračkou získaš komplexné a výnimočné staviteľské zážitky s nádychom nostalgie a štýlu. Súčasťou je 6 minifigúrok.

 • Súčasťou je 6 minifigúrok: šéfkuchár, servírka, boxerka, rocková hviezda, manažér a kulturistka.
 • Trojposchodová jedáleň v centre obsahuje súpravu detailov postavených z kociek vrátane detailného ružovo-tyrkysového priečelia v štýle Streamline moderny s veľkým nápisom „JEDÁLEŇ“, vonkajšieho schodiska, oblúkových okien, odkvapovej rúry, balkónov, dekoratívneho obloženia strechy, otváracích strešných okien a strešnej terasy. Okrem toho je súčasťou aj detailne prepracovaný chodník s poštovou schránkou, parkovacími hodinami a zdobeným pouličným osvetlením. Táto súprava obsahuje aj ružový kabriolet v štýle 50.-tych rokov 20. storočia.
 • Na prízemí nájdeš jedáleň v štýle amerických 50.-tych rokov 20. storočia s veľkým oblúkovým predným oknom, červenými barovými stoličkami, lavicami, jukeboxom, automatom na sladkosti, pultom, 2 automatmi na limonádu a kuchyňou s kávovarom, pecou a digestorom.
 • Na strednom poschodí nájdeš telocvičňu s boxovacím ringom, boxovacím vrecom, miestnosťou na silový tréning, automatom na vodu a nástennými hodinami.
 • Na hornom poschodí sa nachádza nahrávacie štúdio, kompletne zariadené vokálnou kabínou, zvukovo izolovanými stenami, zmiešavacím pultom a skrinkou s občerstvením.
 • Vydaj sa na jazdu v štýlovom kabriolete a zastav sa v jedálni, kde je okrem rýchleho občerstvenia súčasťou menu aj hudba.
 • Pomôž šéfkuchárovi pripraviť najrýchlejšie občerstvenie v meste, zatiaľ čo čašníčka na kolieskových korčuliach podáva objednávky.
 • Zastav sa v telocvični na niekoľko kôl v boxovacom ringu alebo intenzívny tréning s boxovacím vrecom.
 • Otvor strešné okno a načúvaj tvorbe albumu plného hitov.
 • Medzi doplňujúcimi prvkami nájdeš kolieskové korčule, gitaru, zlatú hudobnú cenu a zostaviteľnú činku.
 • Ak chceš získať prístup do interiéru, odstráň časti budov.
 • Táto súprava obsahuje viac ako 2 480 kusov a je vhodná pre deti vo veku
 • Nové ozdobené prvky pre január 2018 obsahujú ozdobené dvere, obal albumu, veľa tyrkysových a ružových prvkov a obojstrannú minifigúrku, ktorá z jednej strany spieva a z druhej sa usmieva.
 • Špeciálne prvky pre január 2018 obsahujú stonky a hlavičky kvetov, 1 x 3 plochú kocku s 1 výstupkom, 2 x 2 dosku s 2 výstupkami a torzo minifigúrky s boxerskými rukavicami.
 • Nazbieraj a postav si celé mesto pomocou 10243 Parížskej reštaurácie, 10246 Detektívnej kancelárie, 10251 Banky z kociek a 10255 Zhromaždenia na námestí zo súpravy LEGO Creator Expert Modulárne domy.
 • Meria vyše 34 cm na výšku, 25 cm na šírku a má hrúbku 25 cm.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..