Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10268 Vetern turbna Vestas

Postav a objavuj ikonick vetern turbnu od spolonosti Vestas!


Notice: Undefined variable: pricing_title_retired in /home/u68100p141970/domains/brickmaster.sk/public_html/wp-content/themes/lego/single.php on line 229

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Vetern turbna Vestas
SKU 10268
EAN 5702016351682
Kusy 826
Séria LEGO Creator Expert, LEGO Icons
Vek 12+ vek
Cena LEGO 179,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Osláv zelené inovácie so stavebnicou 10268 Veterná turbína Vestas od LEGO Creator Expert. Tento detailný motorizovaný LEGO model bol vyvinutý v spolupráci so spoločnosťou Vestas a zachytáva eleganciu a ladný pohyb tradičnej veternej turbíny. Taktiež obsahuje smrek vyrobený z udržateľného rastlinného plastu, ktorý je novinkou pre január 2019. Konštrukcia je vysoká približne 1 m a týči sa nad zalesneným kopcom a útulným domom so zariadenou terasou, poštovou schránkou, kvetmi a bielym plotom. Otoč gondolu doľava alebo doprava a zapni zahrnutý motor, aby si roztočil nastaviteľné turbínové lopatky a rozsvietil svetlo na terase chatky. Tento zberateľský model bol navrhnutý tak, aby poskytol náročný a obohacujúci zážitok pri stavaní s nádychom nostalgie, a je skvelým výstavným kusom pre domov alebo kanceláriu. Táto veľká LEGO stavebnica taktiež zahŕňa servisné vozidlo spoločnosti Vestas a 3 minifigúrky: 2 servisných technikov spoločnosti Vestas vybavených prilbami, ženu, ako aj figúrku psíka.

  • Zahŕňa 3 minifigúrky: ženu a 2 servisných technikov spoločnosti Vestas s písmenom V na trupe, ako aj figúrku psíka.
  • Zahŕňa stredný LEGO Power Functions motor, box na batérie a dva 50 cm predlžovacie drôty, ktoré sú novinkou pre január 2018.
  • Táto veterná turbína Vestas od LEGO Creator Expert taktiež obsahuje nastaviteľné turbínové lopatky, detailnú vežu, pohyblivú gondolu s výstražnými svetlami pre lietadlá, servisné vozidlo spoločnosti Vestas, stromy, zeleň a dom so záhradkou, kvety, plot a terasu s 2 stoličkami, stolom a slnečníkom.
  • Otoč gondolu doľava alebo doprava a zapni zahrnutý motor, aby si aktivoval nastaviteľné turbínové lopatky a funkčné svetlo na terase.
  • Osláv technológiu obnoviteľných zdrojov energie s touto zostaviteľnou vedeckou hračkou.
  • Otvor dvere servisného vozidla a vysuň priehradku na náradie.
  • Obsahuje smrek vyrobený z udržateľného rastlinného plastu, ktorý je novinkou pre január 2019.
  • Príslušenstvo zahŕňa 2 bezpečnostné prilby, nástroje a 2 obálky.
  • Táto stavebnica pozostáva z viac než 800 dielikov a je vhodná pre osoby od 12 rokov.
  • Meria približne 100 cm na výšku, 62 cm na šírku a 31 cm do hĺbky.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..