Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10274 Krotitelia duchov – ECTO-1

Čo budete stavať? ECTO-1!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Krotitelia duchov – ECTO-1
SKU 10274
Kusy 2352
Séria LEGO Creator Expert
Vek 18+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Tá najlepšia stavebnica auta ECTO-1 pre fanúšikov LEGO® kociek a filmu Krotitelia duchov, ktorí túžia po ďalšom modeli auta alebo ktorí si jednoducho chcú oddýchnuť pri podmanivom tvorivom projekte.
  • Táto súprava s motívom filmu Krotitelia duchov nie je žiadna hračka! Je to stavebnica auta pre dospelých s funkčným volantom, dvierkami s pascou na duchov, vysúvateľným sedadlom pre strelca a pohyblivým detektorom duchov, ako aj ďalším paranormálnym príslušenstvom.
  • Vyžívate sa v detailoch? Táto súprava plná autentických detailov, ako je zakrivené čelné sklo, modulárny volant a kocka s logom Krotiteľov duchov, sa bude skvele vynikať ako výstavný kúsok doma i v práci.
  • Tento model auta ECTO-1 je ideálnou voľbou pre fanúšikov filmu Krotitelia duchov a milovníkov LEGO® stavebníc, s ktorým si dospeláci užijú hodiny skutočne príjemného stavania. Zároveň je skvelým darčekom pre všetkých milovníkov modelov áut.
  • Model auta ECTO-1 meria vyše 22,5 cm na výšku, 47 cm na dĺžku a 16,5 cm na šírku a nechýba mu ani množstvo autentických detailov, preto si ho určite budete chcieť hrdo vystaviť.
  • K tomuto zostaviteľnému modelu nie sú potrebné batérie. Poháňa ho číra ektoplazma (len žartujeme).
  • V dodanej elegantnej brožúrke okrem návodu nájdete aj inšpiráciu na dizajn a príbeh auta ECTO-1 (Iba v anglickom jazyku. Brožúru v ďalších jazykoch si môžete stiahnuť na LEGO.com/ecto-1-book).
  • Tento model je súčasťou inšpiratívnej kolekcie LEGO® stavebníc, ktorá bola navrhnutá pre LEGO fanúšikov a milovníkov tvorivých projektov, ktorí zbožňujú nádherný dizajn a elegantnú architektúru.
  • LEGO® stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú spojiť a ľahko oddeliť – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky a dieliky dôkladne testujeme. Chceme vás tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa najvyššie normy v oblasti kvality a bezpečnosti a výsledné modely tak sú nielen krásne, ale aj pevné.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..