Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Myšiak Mickey a vrtuľové lietadlo 10772

Idelna stavebnica na vzruujce dobrodrustv vo vzduchu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Myšiak Mickey a vrtuľové lietadlo
SKU 10772
EAN 5702016913941
Kusy 59
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 6,64 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Rozvíjajte staviteľské zručnosti detí s touto stavebnicou LEGO ǀ Disney Mickey a priatelia : Myšiak Mickey a vrtuľové lietadlo (10772), ktorá je určená pre deti vo veku od 4 rokov a z ktorej určite kamarátom na ihrisku spadne sánka. Deti v nej nájdu lietadlo, 2 menšie stavebnice a exkluzívnu dlaždicu s obrysom Mickeyho, takže môžu Myšiaka Mickeyho od Disneyho vziať na zábavný výlet vo veľkej výške.

Jednoduchá stavebnica na hranie
Táto LEGO stavebnica lietadla pre deti vo veku od 4 rokov s pútavými prvkami prinesie vašim ratolestiam zábavné zážitky a nechýba v nej ani začiatočnícka kocka, ktorá odštartuje skladanie. Každé vrecko s kockami obsahuje samostatný model, ktorý si deti môžu postaviť a rýchlo sa pustiť do hry!

Skvelá zábava pre celú rodinu
Stavebnice zo série LEGO 4+ dospelým ponúkajú mnoho možností zabaviť sa spolu so svojimi deťmi. Táto stavebnica obsahuje jednoduchý obrázkový návod, takže je vhodná aj pre drobcov, ktorí sa ešte len učia čítať. Okrem toho v nej nájdete aj návod Instructions PLUS, ktorý je dostupný v bezplatnej aplikácii LEGO Building Instructions. V tejto aplikácii deti uvidia celý postup pri skladaní, ktorý sa im navyše uloží, ak sa k stavebnici budú chcieť neskôr vrátiť.

  • Úžasná stavebnica LEGO ǀ Disney: Myšiak Mickey a vrtuľové lietadlo (10772) ponúka deťom veľa zábavných námetov na hranie scénok a rozvíja ich staviteľské zručnosti pri údržbe parádneho lietadla a lietaní vo výškach.
  • Ideálny darček pre deti vo veku od 4 rokov, ktoré chcú v kolektíve udávať nové trendy! Prekvapte svoje ratolesti kreatívnym darčekom, ktorý rozvíja ich staviteľské zručnosti, naštartuje ich fantáziu a prinesie im dlhé hodiny zábavy.
  • Prenosná stavebnica, s ktorou sa môžete hrať kdekoľvek. Lietadlo obsahuje podvozok ako začiatočnícku kocku, ktorá odštartujte skladanie, aby zostalo viac času na hranie – a nájdete tu aj minifigúrku a exkluzívnu dlaždicu s Mickeym!
  • Táto stavebnica zo série LEGO ǀ Disney je plná zábavných detailov a doplnkov vrátane stojana na náradie s francúzskym kľúčom a sprejom, ale aj zástavky, ktorá rozšíri možnosti pri hraní scénok.
  • Táto stavebnica meria vyše 6 cm na výšku a 14 cm na šírku, takže sa skvele hodí na nekonečné tvorivé hry. Keďže je kompatibilná s inými LEGO kockami, s rastúcimi zručnosťami a sebaistotou pri stavaní si ju deti môžu postupne rozširovať.
  • Pripravte malým staviteľom príjemné chvíľky s jednoduchým obrázkovým návodom, vďaka ktorému sa môžu zapojiť aj deti, ktoré sa ešte len učia čítať. Okrem toho si môžu modely približovať a ukladať v digitálnom návode Instructions PLUS!
  • Stavebnice zo série 4+ naučia deti stavať a posilnia ich sebaistotu prostredníctvom jednoduchých návodov na stavanie. Deti i dospelí tak ľahko objavia radosť zo spoločných staviteľských hier.
  • LEGO dieliky spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky znova a znova ľahko dvíhať a ukladať. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..