Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Disney’s Mickey Mouse 31202

Poskladaj si nstenn obrzok Myiaka Mickeyho a Minnie Mouse od Disneyho

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Disney’s Mickey Mouse
SKU 31202
EAN 5702016914894
Kusy 2658
Séria LEGO Disney
Vek 18+ vek
Cena LEGO 87,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Si fanúšikom tradičných postavičiek od Disneyho? Máme projekt práve pre teba! Postav si jeden z dvoch nástenných portrétov s touto súpravou LEGO Art ǀ Disney‘s Mickey Mouse (31202) a uži si tvorivý projekt, ktorý ponúka aktívnu úľavu od stresu pri skladaní.

LEGO oddych pre dospelých
Vráť sa do mladosti a poskladaj si mozaikový obrázok Myšiaka Mickeyho alebo Myšky Minnie s týmto 2 658-dielnym setom. Pri stavaní sa započúvaj do nahrávky, ktorá je súčasťou balenia, a zisti viac o ikonických postavičkách. Pripravený na zmenu? Obrázok prestavaj alebo nazbieraj obe súpravy a vytvor si zjednotený nástenný obrázok Myšiaka Mickeyho a Myšky Minnie.

Tvorivé možnosti
Nemusíš byť umelcom alebo LEGO zberateľom, aby si ocenil tvorivosť tejto sady. Po dokončení ju vystav na stene alebo poličke doma či v práci. Táto LEGO Art súprava je súčasťou jedinečnej kolekcie stavebníc zameraných na umenie, hudbu, dizajn a architektúru a je skvelý darček pre každého (aj teba), kto hľadá nový projekt.

  • Ukáž svoju lásku k disneyovským postavičkám Myšiakovi Mickeymu a Myške Minnie s touto úchvatnou mozaikovou stavebnicou Disney‘s Mickey Mouse (31202) zo série LEGO Art. Po zostavení môžeš svoj obrázok vystaviť na stene či poličke.
  • Oddýchni si pri stavaní tohto vyše 2 650-dielneho LEGO setu, ktorého súčasťou je 9 nástenných podložiek, ceduľka s nápisom Disney, rám z LEGO kociek, jedinečný háčik a nástroj na ukladanie dielikov.
  • S týmto setom si môžeš dopriať oddych a úľavu od stresu pri stavaní kúsku inšpirovaného Myšiakom Mickeym. Vďaka nahrávke, ktorá je súčasťou súpravy, sa o svojom modeli dozvieš mnohé zaujímavosti.
  • Ukáž svoj tvorivosť naplno: spoj dva sety a vytvor z nich jeden obrázok na stenu s disneyovskými postavičkami Myšiakom Mickeym aj Myškou Minnie na vlastných pozadiach.
  • Portrét meria vyše 40 cm na výšku aj šírku a ponúka dve možnosti postavenia. Je cenným darčekom pre teba alebo iného milovníka disneyoviek a tvorivých projektov.
  • Projektom ťa prevedie elegantná brožúrka s návodom. Obsahuje protistresovú mapu a inšpiráciu pre oddych v LEGO štýle.
  • Stavebnice zo série LEGO Art skvele vyniknú ako výstavné kúsky na stene či poličke a dospelým ako si ty ponúkajú napĺňajúci zážitok zo stavania. Zároveň s nimi môžeš naplniť svoju túžbu po umení a tvorbe.
  • LEGO dieliky spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO dieliky stláčame, skrúcame, ohrievame, ohýbame a naťahujeme, aby sme mali istotu, že nástenný obrázok Myšiaka Mickeyho od Disneyho spĺňa prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..