Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Hasičský vrtuľník a policajné auto 10957

Odmete svojich najmench vzdelvacou zchranrskou stavebnicou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hasičský vrtuľník a policajné auto
SKU 10957
EAN 5702016911282
Kusy 14
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 6,50 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

S posúvacím policajným autom a hasičskou helikoptérou si môžu najmenší užiť praktickú zábavu zároveň rozvíjať svoje zručnosti. Pri jednoduchom stavaní môžu rozvíjať svoju jemnú motoriku a spoznávať rôzne tvary a farby. Vzrušujúce záchranárske príbehy inšpirujú hry na postavy a posilnia sociálne a emocionálne schopnosti detí. Fantastické hry ožívajú vďaka do detailov prepracovaným dekoráciám na oboch stranách vozidiel a pohyblivým vrtuliam.Policajné auto na posúvanie a hasičský vrtuľník boli navrhnuté tak, aby podnietili nápadité hry a zaistili rozvoj mnohých zručností.Odmeňte svojich najmenších vzdelávacou záchranárskou stavebnicou!Stavebnica pre batoľatá LEGO DUPLO (10957) Môj prvý hasičský vrtuľník a policajné auto je vzdelávacia hračka plná farebných dielikov rôznych tvarov a zábavných prvkov.

Záchranárske vozidlá pre deti
S posúvacím policajným autom a hasičským vrtuľníkom môžu batoľatá rozvíjať svoje zručnosti a zároveň si užiť praktickú zábavu. Pri stavaní môžu deti rozvíjať svoju jemnú motoriku a spoznávať rôzne tvary a farby. Napínavé záchranárske príbehy sú zas inšpiráciou pre hry a podporujú sociálne a emocionálne schopnosti detí. Vozidlá majú na oboch stranách detailné prvky, kocku v tvare sirény (nevydáva zvuk) a vrtule, ktoré sa roztočia a vdýchnu život nápaditým hrám. Na stavebné kartičky s obrázkami modelov v životnej veľkosti môžu deti pri stavaní ukladať kocky.

Praktické a vzdelávacie hračky
LEGO DUPLO stavebnice vkladajú predškolákom do rúk zábavu, možnosti sebavyjadrenia a hravého učenia. Vďaka DUPLO hračkám môžu rodičia so svojimi najmenšími prežiť vzácne vývojové míľniky pri spoločných hrách.

  • Odmeňte svojich najmenších LEGO DUPLO stavebnicou (10957) Môj prvý hasičský vrtuľník a policajné auto. Táto hračka pre batoľatá podnecuje nápadité hry a pomáha rozvíjať zručnosti.
  • Obsahuje zostaviteľný vrtuľník a funkčnú vrtuľu a policajné auto s kockou predstavujúcou sirénu (nevydáva zvuk).
  • Pozostáva z pestrofarebných tvarov, ktoré malé rúčky dokážu ľahko zdvíhať a premiestňovať.
  • Podporuje rozvoj motoriky prostredníctvom jednoduchého stavania; hry na záchranné misie posilňujú sociálne a emocionálne schopnosti; nápadité hry ožívajú vďaka farebným tvarom a zábavným prvkom.
  • Kvalitný, trvácny a pôvabný darček pre deti vo veku od 18 mesiacov na narodeniny alebo Vianoce, prípadne malá odmena.
  • Vrtuľník meria vyše 9 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Policajné auto meria vyše 8 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Obsahuje stavebné kartičky s obrázkami modelov v životnej veľkosti. Deti na ne môžu pri stavaní ukladať kocky a rodičia ich zoznámia s farbami a tvarmi.
  • Všetky LEGO DUPLO súpravy šikovne navrhnuté odborníkmi obsahujú prvky, ktoré podporujú neobmedzené hry rozvíjajúce zručnosti a prinášajú tak cenné momenty pre tých najmenších i rodičov.
  • LEGO DUPLO stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO DUPLO kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..