Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 10957 Hasičský vrtuľník a policajné auto

Odmeňte svojich najmenších vzdelávacou záchranárskou stavebnicou!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Hasičský vrtuľník a policajné auto
SKU 10957
Kusy 14
Séria LEGO DUPLO
Cena LEGO 9,49 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Odmeňte svojich najmenších LEGO® DUPLO® stavebnicou (10957) Môj prvý hasičský vrtuľník a policajné auto. Táto hračka pre batoľatá podnecuje nápadité hry a pomáha rozvíjať zručnosti.
  • Obsahuje zostaviteľný vrtuľník s otočnými vrtuľami a policajné auto na tlačenie s dielikom v tvare sirény (bez hluku). Pozostáva z pestrofarebných tvarov, ktoré malé rúčky dokážu ľahko zdvíhať a premiestňovať.
  • Podporuje rozvoj motoriky prostredníctvom jednoduchého stavania; hry na záchranné misie posilňujú sociálne a emocionálne schopnosti; nápadité hry ožívajú vďaka farebným tvarom a zábavným prvkom.
  • Kvalitný, trvácny a pôvabný darček pre deti vo veku od 18 mesiacov na narodeniny alebo Vianoce, prípadne malá odmena.
  • Vrtuľník meria vyše 9 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Policajné auto meria vyše 8 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 5 cm na šírku.
  • Obsahuje stavebné kartičky s obrázkami modelov v životnej veľkosti. Deti na ne môžu pri stavaní ukladať kocky a rodičia ich zoznámia s farbami a tvarmi.
  • Všetky LEGO® DUPLO® súpravy šikovne navrhnuté odborníkmi obsahujú prvky, ktoré podporujú neobmedzené hry rozvíjajúce zručnosti a prinášajú tak cenné momenty pre tých najmenších i rodičov.
  • LEGO® DUPLO® stavebnice spĺňajú prísne normy kvality v odvetví, vďaka čomu môžu drobné pršteky vašich detí kocky ľahko dvíhať, skladať a oddeľovať. Robíme to tak už od roku 1969.
  • LEGO® DUPLO® kocky a dieliky nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme. Chceme sa tak uistiť, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti detí.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..