Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21319 Central Perk

Nostalgická zberateľská súprava z edície LEGO Ideas určite poteší fanúšikov klasického TV sitkomu Priatelia!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Central Perk
SKU 21319
Kusy 1070
Séria LEGO Ideas
Vek 16+ vek
Cena LEGO 69,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Táto súprava LEGO® Ideas obsahuje 7 minifigúrok – noviniek na september 2019: Rossa Gellera, Rachel Greenovú, Chandlera Binga, Monicu Gellerovú, Joeyho Tribbianiho, Phoebe Buffayovú a Gunthera.
  • Stavebnica kaviarne CENTRAL PERK obsahuje kultové hlavné posedenie s gaučom, kreslom, 2 stoličkami a stolom; obslužný priestor s kávovarom poskladaným z kociek, obslužný kútik, pokladňu, džbán na sušienky cookie s 2 prvkami cookies, prvok tabule s menu a ďalšími autentickými predmetmi; ďalej pódium pre hudobné vystúpenia s gaučom; dodatočné sedadlá a stoly; 3 prvky stĺpov v zelenej farbe – novinke na september 2019; stojan na dáždniky s 2 prvkami dáždnikov; okno s dekoratívnym logom „CENTRAL PERK“; vstupné dvere a 2 osvetľovacie zariadenia pre TV štúdio s prvkami priehľadného svetla zostavené z kociek.
  • Pre pohodlné hranie sa dá posedenie pre slávne postavy zo show vyberať.
  • Každá minifigúrka má svoj vlastný predmet inšpirovaný TV seriálom. Sú tu napríklad Rossove klávesy zostavené z kociek či ďalšie doplnkové prvky: Rachelina tácka a šálka kávy, Monikin muffin, Joeyho škatuľa z pizze, porcia pizze a taška cez plece, Chandlerov notebook, Phoebeina gitara a Guntherova metla.
  • Ďalšími doplnkovými prvkami v tejto stavebnici na motív kaviarne sú noviny, 15 šálok na kávu a znak „Rezervácie“, ako aj 3 vázy a poskladateľné kvety.
  • Táto LEGO® súprava, ktorá je pripomienkou Priateľov, obsahuje viac ako 1079 dielikov.
  • Súčasťou tejto súpravy z edície LEGO® Ideas je aj brožúra s pokynmi na stavanie a informácie o tvorcovi-fanúšikovi a LEGO dizajnérovi tejto úžasnej súpravy.
  • Postav si a vystav túto zberateľskú stavebnicu s motívom Priateľov alebo si stvárňuj obľúbené scény z tohto klasického amerického sitkomu.
  • Táto hračka na tému Priateľov, vhodná aj ako darček, meria vyše 11 cm na výšku, 29 cm na šírku a 22 cm do hĺbky. Ako atraktívny výstavný kúsok pritiahne všetky pohľady v akejkoľvek miestnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..