Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21320 Dinosaurie foslie

Zberatesk stavebnica z edcie LEGO Ideas Dinosaurie foslie na vystavenie!

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dinosaurie foslie
SKU 21320
EAN 5702016615586
Kusy 910
Séria LEGO Ideas
Vek 16+ vek
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Uč sa o živote na Zemi spred miliónov rokov a vytvor si obdivuhodný výstavný kúsok s touto zberateľskou stavebnicou pre dospelých LEGO Ideas 21320 Dinosaurie fosílie. Pri stavaní tejto súpravy s 910 dielikmi môžeš využiť svoju tvorivosť; tento zážitok ťa úplne pohltí. Stavebnica je určená pre nadšencov prírodopisu, ktorí ocenia autentické detaily 2 modelov dinosaurích kostier (tyrannosaura rexa a triceratopsa) a kostru okrídleného jaštera (pteranodona). Modely sa zostavujú v mierke 1:32. Dajú sa nastaviť do realistických polôh. Každý model má svoj vlastný stojan, takže si všetky modely môžeš vystaviť spolu s figúrkou kostry človeka tak ako vo vitríne v múzeu. Súpravu dopĺňa ešte minifigúrka paleontológa s rôznymi doplnkami pre zábavné inscenovanie príbehov, do ktorého môžeš zapojiť svoju fantáziu. Táto hračka s archeologickým motívom je bezpochyby skvelým darčekom pre dospelých s témou dinosaurov. Môžu si ju stavať buď sami, alebo zdieľať svoju vášeň pre prírodopis s rodinou a priateľmi.

  • Súprava dinosaurích fosílií s nádhernými detailmi obsahuje zostaviteľné polohovateľné modely kostier tyrannosaura rexa, triceratopsa a pteranodona v mierke 1:32. Súčasťou každého modelu je stojan na vystavenie, pomocou ktorého si vytvoríš exponáty v LEGO štýle ako v prírodopisnom múzeu.
  • Zahŕňa taktiež 1 figúrku: kostru človeka s výstavným stojanom a minifigúrku paleontológa so zostaviteľnou debničkou a tiež prvky dinosaurieho vajca, kosti, klobúka a kníh, vďaka ktorým môžeš tvorivo stvárňovať rôzne situácie.
  • Táto zberateľská hračka z edície LEGO Ideas na motív dinosaurov obsahuje viac ako 910 dielikov. Čaká ťa obohacujúci zážitok, ktorý ťa úplne pohltí.
  • Si v stavaní LEGO modelov nováčik? Žiadny problém. Táto súprava na paleontologické motívy je vybavená brožúrkou s jednoduchým návodom na stavanie a fascinujúcimi faktami o tyrannosaurovi rexovi, triceratopsovi a pteranodonovi. Nechýbajú ani informácie o tvorcovi – fanúšikovi a LEGO dizajnérovi tejto súpravy.
  • Stavebnica je nádherným darčekom s paleontologickou tematikou pre mládež od 16 rokov a každého, kto je zanietencom pre prírodopis a dinosaurov.
  • Modely okrídleného jaštera a dinosaurie modely sú neprehliadnuteľné výstavné kusy. Model kostry t-rexa je najväčší z 3 modelov, meria viac ako 20 cm na výšku a 40 cm na dĺžku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..