Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21320 Dinosaurie fosílie

Zberateľská stavebnica z edície LEGO Ideas Dinosaurie fosílie na vystavenie!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Dinosaurie fosílie
SKU 21320
Kusy 910
Séria LEGO Ideas
Vek 16+ vek
Cena LEGO 59,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Súprava dinosaurích fosílií s nádhernými detailmi obsahuje zostaviteľné polohovateľné modely kostier tyrannosaura rexa, triceratopsa a pteranodona v mierke 1:32. Súčasťou každého modelu je stojan na vystavenie, pomocou ktorého si vytvoríš exponáty v LEGO® štýle ako v prírodopisnom múzeu.
  • Zahŕňa taktiež 1 figúrku: kostru človeka s výstavným stojanom a minifigúrku paleontológa so zostaviteľnou debničkou a tiež prvky dinosaurieho vajca, kosti, klobúka a kníh, vďaka ktorým môžeš tvorivo stvárňovať rôzne situácie.
  • Táto zberateľská hračka z edície LEGO® Ideas na motív dinosaurov obsahuje viac ako 910 dielikov. Čaká ťa obohacujúci zážitok, ktorý ťa úplne pohltí.
  • Si v stavaní LEGO® modelov nováčik? Žiadny problém. Táto súprava na paleontologické motívy je vybavená brožúrkou s jednoduchým návodom na stavanie a fascinujúcimi faktami o tyrannosaurovi rexovi, triceratopsovi a pteranodonovi. Nechýbajú ani informácie o tvorcovi – fanúšikovi a LEGO dizajnérovi tejto súpravy.
  • Stavebnica je nádherným darčekom s paleontologickou tematikou pre mládež od 16 rokov a každého, kto je zanietencom pre prírodopis a dinosaurov.
  • Modely okrídleného jaštera a dinosaurie modely sú neprehliadnuteľné výstavné kusy. Model kostry t-rexa je najväčší z 3 modelov, meria viac ako 20 cm na výšku a 40 cm na dĺžku.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..