Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21322 Zátoka pirátov z lode Barakuda

Stavebnica ostrova s vrakom pirátskej lode je určená na hru a vystavenie

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Zátoka pirátov z lode Barakuda
SKU 21322
Kusy 2545
Séria LEGO Ideas
Vek 16+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Stavajte,hrajte sa alebo tento model LEGO® Ideas Zátoka pirátov z lode Barakuda (21322) vystavte na obdiv. Ostrov možno rozdeliť na polovicu, zmeniť jeho usporiadanie a taktiež odhaliť zakopaný pirátsky poklad.
  • Stavebnica obsahuje 8 minifigúrok vrátane Kapitána Červenofúza, Lady Kotvičky, Robin Lupovej a dvojičiek Ľavoboka a Pravoboka, vďaka ktorým zažijete pirátsku hru na hrdinov. Ďalej v nej nájdete žraloka, prasiatko, 2 papagájov, 3 kraby, 2 žaby a 2 figúrky kostlivcov.
  • Miestnosti vrátane kapitánskej kajuty, kuchyne, hostinca, spálne a väzenskej cely sú plné doplnkov. Vrak lode tiež možno prestavať na loď inšpirovanú LEGO® modelom Barakudy Čiernych morí Kapitána Červenofúza z roku 1989.
  • Táto 2 545-dielna stavebnica predstavuje skvelý narodeninový alebo prázdninový darček pre fanúšikov LEGO® stavebníc a pirátov. Prinesie vám úľavu od stresu z každodenných starostí a hodiny osviežujúcej a tvorivej zábavy.
  • Tento skvelý model vraku pirátskej lode meria viac než 59 cm na výšku, 64 cm na šírku a 32 cm do hĺbky. Nepochybne urobí obrovský dojem, či už ho vystavíte doma alebo na stole v kancelárii.
  • Nepotrebuje batérie – táto pirátska loď ponúka pohlcujúci zážitok zo stavania výhradne s použitím LEGO® kociek. Preto zabudnite na starosti a vytvorte tento nádherný model na vystavenie!
  • Uvažujete o kúpe pirátskej stavebnice pre niekoho, kto práve objavil LEGO® stavebnice? Bez obáv. Dodáva sa s podrobným ilustrovaným návodom, takže sa do náročného stavania môže pustiť s istotou skúseného piráta.
  • Súpravy série LEGO® Ideas tvoria a hlasovaním vyberajú fanúšikovia LEGO stavebníc. Tento motív ponúka nekonečnú škálou zberateľských stavebníc na vystavenie a tvorivú hru. Svoje si v tejto sérii nájde každá veková skupina!
  • LEGO® stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú pevne spojiť a ľahko sa rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® kocky sa testujú všetkými spôsobmi, ktoré si len dokážete predstaviť. Účelom je, aby každá súprava modelu spĺňala najvyššie normy v oblasti bezpečnosti a aby bol tento pirátsky ostrov robustný a zároveň každého ohúril.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..