Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 21322 Ztoka pirtov z lode Barakuda

Stavebnica ostrova s vrakom pirtskej lode je uren na hru avystavenie

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ztoka pirtov z lode Barakuda
SKU 21322
EAN 5702016819601
Kusy 2545
Séria LEGO Ideas
Vek 16+ vek
Cena LEGO 199,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Znova si zaspomínajte na projekty z LEGO kociek z detstva, vďaka tomuto modelu LEGO Ideas Zátoka pirátov z lode Barakuda (21322) určenému na hru a vystavenie. Doprajte si kvalitný čas osamote a tichu pri stavaní ,alebo sa o zábavu podeľte s ostatnými.

Znova postavte tento model, ktorý sa okamžite zaradí ku klasikám.
Objavte kapitánsku kajutu, obchodík s potravinami, kuchyňu, spálne, zásobovací prístav, farmu, záchod, väzenskú celu, hostinec a ukrytý poklad. K tomu nesmieme zabudnúť na množstvo zábavných doplnkov, 8 minifigúrok pirátov, rôzne figúrky zvierat, 2 figúrky kostlivcov. To všetko prispeje k príbehom plným akcie. Táto stavebnica obsahuje ostrov, ktorý umožňuje rozdelenie na polovice a zmenu usporiadania. Vrak tiež možno rozobrať, znova zložiť a vytvoriť tak loď inšpirovanú LEGO modelom pirátskej lode Barakuda Čiernych morí z roku 1989.

Fantastické nápady!
Séria LEGO Ideas ponúka širokú škálu stavebníc, ktoré vytvorili a hlasovaním vybrali fanúšikovia LEGO stavebníc. Súpravy sú inšpirované skutočným životom, akčnými hrdinami, kultovými filmami, obľúbenými televíznymi seriálmi alebo úplne originálnymi nápadmi. Vďaka tomu séria obsahuje skvelé stavebnice modelov pre všetky vekové kategórie.

  • Stavajte,hrajte sa alebo tento model LEGO Ideas Zátoka pirátov z lode Barakuda (21322) vystavte na obdiv. Ostrov možno rozdeliť na polovicu, zmeniť jeho usporiadanie a taktiež odhaliť zakopaný pirátsky poklad.
  • Stavebnica obsahuje 8 minifigúrok vrátane Kapitána Červenofúza, Lady Kotvičky, Robin Lupovej a dvojičiek Ľavoboka a Pravoboka, vďaka ktorým zažijete pirátsku hru na hrdinov. Ďalej v nej nájdete žraloka, prasiatko, 2 papagájov, 3 kraby, 2 žaby a 2 figúrky kostlivcov.
  • Miestnosti vrátane kapitánskej kajuty, kuchyne, hostinca, spálne a väzenskej cely sú plné doplnkov. Vrak lode tiež možno prestavať na loď inšpirovanú LEGO modelom Barakudy Čiernych morí Kapitána Červenofúza z roku 1989.
  • Táto 2 545-dielna stavebnica predstavuje skvelý narodeninový alebo prázdninový darček pre fanúšikov LEGO stavebníc a pirátov. Prinesie vám úľavu od stresu z každodenných starostí a hodiny osviežujúcej a tvorivej zábavy.
  • Tento skvelý model vraku pirátskej lode meria viac než 59 cm na výšku, 64 cm na šírku a 32 cm do hĺbky. Nepochybne urobí obrovský dojem, či už ho vystavíte doma alebo na stole v kancelárii.
  • Nepotrebuje batérie – táto pirátska loď ponúka pohlcujúci zážitok zo stavania výhradne s použitím LEGO kociek. Preto zabudnite na starosti a vytvorte tento nádherný model na vystavenie!
  • Uvažujete o kúpe pirátskej stavebnice pre niekoho, kto práve objavil LEGO stavebnice? Bez obáv. Dodáva sa s podrobným ilustrovaným návodom, takže sa do náročného stavania môže pustiť s istotou skúseného piráta.
  • Súpravy série LEGO Ideas tvoria a hlasovaním vyberajú fanúšikovia LEGO stavebníc. Tento motív ponúka nekonečnú škálou zberateľských stavebníc na vystavenie a tvorivú hru. Svoje si v tejto sérii nájde každá veková skupina!
  • LEGO stavebné kocky spĺňajú najvyššie normy v hračkárskom odvetví. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a vždy sa dajú pevne spojiť a ľahko sa rozpájajú – a takto je to už od roku 1958.
  • LEGO kocky sa testujú všetkými spôsobmi, ktoré si len dokážete predstaviť. Účelom je, aby každá súprava modelu spĺňala najvyššie normy v oblasti bezpečnosti a aby bol tento pirátsky ostrov robustný a zároveň každého ohúril.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..