Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Akvárium 31122

Nekonen tvoriv zbava s pestrofarebnm akvriom, ktor sa d prestava

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Akvárium
SKU 31122
EAN 5702016973778
Kusy 352
Séria LEGO Creator 3-in-1
Cena LEGO 19,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Deti sa môžu s touto stavebnicou LEGO Creator 3 v 1: Akvárium (31122) ponoriť do vlastných dobrodružstiev pod vodou. V tomto akvárium bez skla môžete objaviť až 5 rôznych druhov rýb: klauna očkatého, bodloka pestrého, parmovca kardinálskeho, bodloka žltého a anthiasa – a k tomu ešte ponorku, koraly a vodnú rastlinu.

Stavebnica, ktorá prináša trojnásobnú zábavu!
Táto stavebnica zo série LEGO Creator 3 v 1 obsahuje tri neuveriteľne detailné modely na hranie. Deti si postavia akvárium s úžasnými rybami, ktoré potom môžu prestavať na maliarsky stojan alebo truhlicu s pokladom – alebo môžu zapojiť fantáziu a vytvoriť niečo úplne nové!

Kreatívne darčeky, ktoré inšpirujú k nápaditým hrám
Stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 sú veľmi výhodné, keďže z každého balenia si môžete poskladať až 3 rôzne modely! LEGO staviteľov určite nadchne pestrá škála zábavných možností. Creator 3 v 1 dokáže deti zabaviť na dlhé hodiny vďaka úžasnému výberu stavebníc, medzi ktorými nájdete raketoplány,zábavné lunaparky a hrady plné akcie.

  • Deti môžu zažiť trojnásobnú zábavu s touto úchvatnou stavebnicou LEGO Creator 3 v 1: Akvárium (31122), ktorá obsahuje 3 modely v 1 – akvárium, maliarsky stojan a truhlicu s pokladom.
  • V akváriu nájdete 5 rôznych druhov rýb, ponorku, koraly a vodnú rastlinu, s ktorými deti môžu inscenovať vlastné zábavné scénky.
  • Maliarsky stojan dopĺňa pestrofarebný papagáj v ráme, ale tvorivé deti si môžu z kociek vytvoriť svoje vlastné obrazy.
  • Truhlica s pokladom sa dá otvárať a zatvárať, pričom nechýba ani krab a čajka z kociek alebo meč, ktoré detským pirátskym dobrodružstvám dodajú ešte veľkolepejší charakter.
  • Ideálna odmena pre LEGO fanúšikov vo veku od 8 rokov, ktorí radi skladajú pestrofarebné modely plné akcie.
  • LEGO akvárium meria vyše 13 cm na výšku, 22 cm na dĺžku a 11 cm do hĺbky. Má teda dokonalé rozmery na hranie doma alebo na vystavenie na obdiv v detskej izbe.
  • Pozrite si ďalšie úžasné nové stavebnice zo série LEGO Creator 3 v 1 na rok 2021: vesmírne dobrodružstvo s raketoplánom (31117), ruské koleso (31119) alebo stredoveký hrad (31120).
  • Zábava potrvá ešte dlhšie so stavebnicami zo série LEGO Creator 3in1, s ktorými môžu deti vymýšľať vzrušujúce príbehy s pomocou 3 rôznych modelov prítomných v každom balení.
  • Už viac od roku 1958 sa LEGO kocky vyrábajú z vysokokvalitných materiálov, aby ich bolo možné vždy dobre oddeliť a spojiť.
  • LEGO stavebnicové kocky spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..