Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41423 Záchrana tigra v džungli

Zábavná misia na záchranu tigríčaťa z vodopádu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Záchrana tigra v džungli
SKU 41423
EAN 5702016619089
Kusy 302
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 39,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Séria stavebníc LEGO® Friends sa pýši tým, že podporuje prácu televíznej relácie National Geographic Explorers, ktorá svojou tvorivosťou, zvedavosťou a svojím zápalom ochraňuje ohrozené živočíšne druhy v džungli a pomáha budovať lepší svet pre nás všetkých.
  • Pustite sa s deťmi do napínavých dobrodružstiev v divočine s touto farebnou a detailne spracovanou súpravou zostaviteľného teplovzdušného balóna. Je ideálna pre deti, ktoré zbožňujú akčné hry, skúmanie prírody a starostlivosť o zvieratká.
  • Pomocou zostaviteľného teplovzdušného balóna, LEGO® Friends minibábik Emy a Andrey, dvoch tigríčat a iných rozkošných zvieratiek si deti budú môcť vymýšľať neuveriteľné príbehy z džungle.
  • Deti si let v teplovzdušnom balóne aj pristavovanie koša tigríčatám určite zamilujú. Vodopád má dve funkcie, vďaka ktorým môžu postavy spadnúť do vody a rozvíriť tak zážitok z hry.
  • Táto 302-dielna súprava s tigríčatmi ponúka množstvo herných možností. Je tak dokonalým darčekom na narodeniny a Vianoce pre milovníkov i milovníčky zvierat a zábavných hračiek vo veku od 7 rokov.
  • Vodopád meria vyše 15 cm na výšku a 11 cm na šírku, takže má ideálne rozmery na vystavenie. A keďže je táto hračka kompatibilná aj s inými LEGO® súpravami, vaše deti ju môžu skombinovať s ďalšími LEGO kockami a vytvoriť skutočne tvorivú súpravu.
  • Na podnietenie akčných hier nie sú potrebné batérie. Nádych drámy hre dodáva ručne ovládaná funkcia nakláňania. Priesvitné kocky zas napodobňujú kaskádovo padajúcu vodu.
  • Sú vaše deti nováčikmi vo svete LEGO® hračiek? Vďaka dodanému návodu je stavanie LEGO súprav hračka. Okrem toho je k tejto súprave vydaný návod Instructions PLUS v aplikácii LEGO Building Instructions PLUS, v ktorom si deti môžu svoj model otáčať a približovať.
  • LEGO® kocky spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví, ako aj prísne kritériá kvality skupiny LEGO. Tie zaisťujú, že sa kocky vždy ľahko skladajú a rozpájajú. Robíme to tak už od roku 1958.
  • LEGO® Friends kocky a modely testujeme na maximum, aby sme mali istotu, že každá súprava spĺňa tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Nezničí ich ani útok tigríčaťa!

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..