Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41668 Ema a jej módny boxík

Krajčírska hračka pre deti, ktoré zbožňujú zvieratká a módu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Ema a jej módny boxík
SKU 41668
EAN 5702016915730
Kusy 58
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Podarujte deťom prenosnú tvorivú hračku zo série LEGO® Friends – Ema a jej módny boxík (41668). Môžu sa s ním zahrať na navrhovanie oblečenia, na ktoré získajú inšpiráciu od Eminho vtáčika.
  • Vnútri tejto rozkošnej krajčírskej taštičky sa ukrýva minibábika Emy zo série LEGO® Friends, figúrka milého vtáčika v náhodnej farbe a množstvo iných tvorivých doplnkov, ktoré sú inšpiráciou pre hry plné fantázie.
  • Deti sa môžu s tvorivými hračkami zahrať aj mimo boxíku, prípadne si ich zbaliť a užiť zábavu na cestách, kresliť si návrhy a šiť na šijacom stroji.
  • Jednoduché modely v setoch so zvieratkami sú pre deti skvelým vstupom do sveta LEGO® Friends. Sú dokonalou odmenou alebo darčekom na narodeniny či Vianoce pre deti vo veku od 6 rokov.
  • Boxík meria 7 cm na výšku a 7 cm na šírku a je veselou ozdobou na stôl pre nádejných dizajnérov vďaka svojmu rozkošnému dizajnu v štýle krajčírskej tašky.
  • Uveďte deti do sveta mestečka Heartlake, miesta plného napínavých misií a skvelých priateľstiev, kde spoznajú svoje túžby a postavy podobné im samotným.
  • Dieliky tejto novej stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • LEGO® Friends kocky a dieliky testujeme na maximum, aby sme sa uistili, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..