Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 41669 Miin futbalový boxík

S prenosnou hračkou si deti užijú futbal, nech už sú kdekoľvek

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Miin futbalový boxík
SKU 41669
EAN 5702016915747
Kusy 56
Séria LEGO Friends
Cena LEGO 9,59 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Inšpirujte deti užívať si hry plné športu aj na cestách s Miiným futbalovým boxíkom (41669) zo série LEGO® Friends. Deti si s týmto rozkošným boxíkom v tvare batôžka užijú futbalovú zábavu úplne všade!
  • Táto plnohodnotná hračka v sebe skrýva množstvo tvorivých doplnkov vrátane minibábiky Mie zo série LEGO® Friends, psíka v náhodnej farbe, zostaviteľnej bránky a skrinky, tabule s počtom bodov, lopty a trofeje.
  • S touto praktickou hračkou si tvorivé deti môžu užiť futbalový tréning spolu s Miou kedykoľvek a kdekoľvek. Keď sa zápas skončí, všetky dieliky možno zabaliť späť do boxíku v tvare batoha.
  • Odmena či darček pre deti vo veku od 6 rokov, ktoré zbožňujú futbal a všetko s ním spojené. Jednoduché modely sú skvelým prvým krôčikom do vzrušujúceho sveta LEGO® stavebnej zábavy.
  • Meria vyše 7 cm na výšku a 7 cm na šírku, takže je dosť veľký na to, aby sa malé pršteky dokázali ľahko zabaviť, ale zároveň dosť malý na to, aby ho deti vedeli zabaliť do tašky a vziať na návštevu ku kamarátovi či na cesty.
  • Zaveďte chlapcov a dievčatá do sveta LEGO Friends, kde môžu objaviť svoje záujmy s kamarátmi, ktorí sú im vo všetkom podobní.
  • Dieliky tejto novej stavebnice spĺňajú prísne normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy kompatibilné a zakaždým sa ľahko spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Komponenty a dieliky použité v LEGO® hračkách pre deti spĺňajú prísne bezpečnostné normy s cieľom zaistiť bezpečný a zároveň veselý zážitok z hry.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..