Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 42108 Mobilný žeriav

Objavte, ako fungujú žeriavy, vďaka tomuto supervysokému modelu

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Mobilný žeriav
SKU 42108
EAN 5702016617474
Kusy 1292
Séria LEGO Technic
Cena LEGO 109,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Pozrite sa, ako funguje skutočný žeriav, vďaka tejto akčnej LEGO® stavebnici pre fanúšikov stavieb. Riaďte kamión, vysuňte výsuvné opory, zdvihnite výložník a preneste betónový pilier.
  • S touto úžasnou stavebnicou sa toho naučíte veľa o inžinierstve a pohybe. Riadenie ôsmich kolies, štyri samostatne ovládateľné výsuvné opory, dve kabíny a supervysoké teleskopické rameno spolu vytvárajú úžasný žeriav!
  • Zabávajte sa pri stavaní tohto náročného modelu. Potom skúmajte všetky rôzne funkcie. Pred presunom kamióna na novú úlohu ho otestujte pri práci s pilierom.
  • Fanúšikovia žeriavov vo veku od desiatich rokov budú túto úžasnú stavebnicu LEGO® Technic (42108) zbožňovať. Je skvelou voľbou, ak hľadáte najlepšie darčeky pre každého, kto miluje sériu LEGO® Technic a je pripravený na novú staviteľskú výzvu.
  • Vec, ktorú si na tomto LEGO® žeriave všimnete, je jeho veľkosť. Jeho rameno meria 78 cm, to je teda poriadna výška! Vďaka svojím pôsobivým rozmerom skvelo poslúži ako model na vystavenie (je dlhý 48 cm a široký 11 cm).
  • Tento hračkársky žeriav nepotrebuje žiadne batérie. Postačí vaša zvedavosť a túžba stavať. A môžete sa hneď pustiť do stavania!
  • Neviete sa dočkať, kedy začnete stavať? Poďme na to! S jednoduchým návodom priloženým v balení sa zábava začína okamžite.
  • Otvorte malým aj veľkým fanúšikom LEGO stavebníc celý nový svet zábavy pri stavaní so sériou LEGO® Technic. Vďaka skvelým dizajnom vozidiel a úžasným funkciám zábava pokračuje dlho po postavení modelu.
  • Stavebnice musia byť odolné. Preto je dobré vedieť, že stavebnice LEGO® Technic spĺňajú tie najprísnejšie normy v odvetví v oblasti kvality. To znamená stavebnice, ktoré sa vždy ľahko spájajú.
  • LEGO® Technic dieliky testujeme v extrémnych podmienkach, aby sme vytvorili stavebnice, ktoré spĺňajú tie najprísnejšie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality. Skvelá správa, ak hľadáte najlepšie darčeky pre fanúšikov LEGO kociek.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..