Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Isabeline čarovné dvere 43201

Tento set vm otvor dvere k detskej fantzii

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Isabeline čarovné dvere
SKU 43201
EAN 5702017097442
Kusy 114
Séria LEGO Disney
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Kúzelná stavebnica LEGO ǀ Disney: Isabeline čarovné dvere (43201) obsahuje otváracie „dvere“ so zámkom a ústredným modelom, hárok s nálepkami, s ktorým si deti môžu celý set prispôsobiť výlučne podľa seba, ako aj tlačený návod na stavanie a digitálny návod Instructions PLUS. Pomocou aplikácie Building Instructions si deti môžu približovať, otáčať a zobrazovať model na obrazovke. Vďaka týmto návodom sa budú malí stavitelia cítiť ako skutoční majstri… a to je super!

Odneste si zábavu všade sosebou
Fanúšikovia disneyovky Encanto môžu s touto dokonale prenosnou stavebnicou zažiť kopu tvorivej zábavy. Môžu sa s ním hrať samostatne alebo si ho spojiť s inými setmi zo série LEGO ǀ Disney (predávajú sa samostatne) a obsahuje rôzne funkcie a nápadité doplnky, ktoré inšpirujú k nekonečným hrám.

Jedinečné postavy
Tento čarovný set zo série LEGO ǀ Disney dostane deti rýchlo do hry vďaka 3 mikrobábikám – Isabela, Luisa a Mirabel od Disneyho – a aj figúrkam LEGO vtákov a motýľov. Tento prémiový set je skvelým darčekom pre deti, ktoré chcú udávať trendy na ihrisku.

  • S týmto unikátnym setom LEGO ǀ Disney Isabeline čarovné dvere (43201) získajú deti veľa filmovej inšpirácie do svojich hier. Zábava sa začne okamžite po odomknutí a otvorení dverí!
  • Čo sa skrýva za zamknutými dverami? Tetno 114-dielikový set obsahuje otváracie „dvere“ s funkčným zámkom, kľúč na kľúčenke a ústredný model, hárok so samolepkami a kopu štartovacích prvkov na vymýšľanie nápaditých hier.
  • Tento set obsahuje Isabelu, Luisu a Mirabel od Disneyho, ako aj figúrky LEGO vtákov a motýľov, takže je ako stvorený na nápadité dobrodružstvá, a to či už sólo, alebo v spojení s inými stavebnicami (predávajú sa samostatne).
  • Každý fanúšik filmu Encanto od Disneyho vo veku od 5 rokov si tento unikátny darček určite zamiluje. Dvere sa otvárajú do kompletného miniatúrneho sveta s funkčným zámkom a otočným stolíkom, ale aj parádnymi funkciami a doplnkami na inšpiráciu.
  • Prenosné dobrodružstvá. Keďže otvorené „dvere“ merajú vyše 7 cm na výšku, 22 cm na šírku a 12 cm do hĺbky, tátostavebnica sa dá ľahko zabaliť na návštevu u kamaráta a krásne sa vyníma aj vystavená v poličke.
  • Chcete deťom pripraviť naozaj parádny zážitok zo stavania? Vďaka digitálnemu návodu Instructions PLUS môžete. S intuitívnymi režimami priblíženia, otáčania a ducha prenesiete stavebnice LEGO do digitálneho veku!
  • Táto stavebnica inšpirovaná disneyovkou Encanto obsahuje detailné mikrobábiky, tvorčeky a známe miesta. Vedie tak deti k zábavnej hre, ktorá rozvíja dôležité zručnosti ako tvorivé myslenie a vizualizácia.
  • Dieliky LEGO spĺňajú dôsledné normy v hračkárskom odvetví, takže sú vždy konzistentné, kompatibilné a zakaždým sa spoľahlivo spájajú a oddeľujú. Takto je to už od roku 1958.
  • Dieliky LEGO nechávame spadnúť, ohrievame ich, stláčame, skrúcame a analyzujeme, aby sme mali istotu, že spĺňajú prísne globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..