Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 75310 Duel na planéte Mandalore

Bojový set inšpirovaný seriálom Star Wars: Vojny klonov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Duel na planéte Mandalore
SKU 75310
Kusy 147
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 19,49 €
Dátum vydania 1. augusta 2021
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • S touto stavebnicou Duel na planéte Mandalore (75310) sa deti môžu s nadšením vrhnúť do veľkolepých súbojov so svetelnými mečmi zo seriálu Star Wars: Vojny klonov a vymýšľať si vlastné akčné príbehy.
Súčasťou sú 2 LEGO® minifigúrky, s ktorými môžete zvádzať súboje: Ahsoka Tano s 2 svetelnými mečmi a Darth Maul s obojstranným svetelným mečom. Nechýba ani model trónu so skrytou zásuvkou, v ktorej je uložená blasterová pištoľ, dekoratívne pozadie s vypadávajúcim oknom a mandaloriánsky sarkofág s miestom pre LEGO® minifigúrku. Táto stavebnica sa skvele hodí na samostatnú aj skupinovú hru a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako zábavná odmena pre malých tvorivých fanúšikov seriálu Star Wars: Vojny klonov vo veku od 7 rokov. Trón meria vyše 8 cm na výšku, 8 cm na šírku a 7 cm do hĺbky, takže je dosť kompaktný na to, aby si ho deti mohli brať v batohu všade so sebou. Zvažujete, či môžete tento 147-dielikový set kúpiť niekomu, kto LEGO® stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný obrázkový návod, takže stavať možno naozaj s istotou. V sérii LEGO® Star Wars™ nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú napodobniť pamätné scény z filmov, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť autentické modely. LEGO® dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, vďaka ktorým sa vždy jednoducho a pevne spájajú. Takto to je už od roku 1958. LEGO® kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..