Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO Duel na planéte Mandalore 75310

Bojov set inpirovan serilom Star Wars: Vojny klonov

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Duel na planéte Mandalore
SKU 75310
EAN 5702016914207
Kusy 147
Séria LEGO Star Wars
Cena LEGO 13,29 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

Mladí fanúšikovia si s touto prenosnou stavebnicou Duel na planéte Mandalore (75310) môžu pripomenúť vzrušujúce akčné scény zo seriálu Star Wars: Vojny klonov. Súčasťou tohto setu je trón z LEGO kociek so skrytou zásuvkou, v ktorej je uložená blasterová pištoľ. Nechýba ani dekoratívne pozadie s vypadávajúcim oknom, ktoré je ako stvorené na to, aby ste cezeň prehodili LEGO minifigúrku! Deti určite nadchne aj mandaloriánsky sarkofág, v ktorom môžu uväzniť Dartha Maula.

Vzrušujúce súboje
Tento set obsahuje 2 LEGO minifigúrky, s ktorými môžete zvádzať akčné duely: Ahsoku Tano s 2 svetelnými mečmi a Dartha Maula s obojstranným svetelným mečom. Skvelý nápad na darček pre malých fanúšikov seriálu Star Wars: Vojny klonov, súčasťou ktorého je aj podrobný návod, aby si mohli skladanie užiť aj LEGO začiatočníci.

Úžasné stavebnice pre deti
LEGO Group vytvára stavebnice ikonických vesmírnych lodí, vozidiel, miest a postáv zo sveta Star Wars už od roku 1999. LEGO Star Wars je našou najúspešnejšou sériou a v ponuke máme množstvo zábavných setov, ktoré nadchnú tvorivé deti aj dospelých.

  • S touto stavebnicou Duel na planéte Mandalore (75310) sa deti môžu s nadšením vrhnúť do veľkolepých súbojov so svetelnými mečmi zo seriálu Star Wars: Vojny klonov a vymýšľať si vlastné akčné príbehy.
  • Súčasťou sú 2 LEGO minifigúrky, s ktorými môžete zvádzať súboje: Ahsoka Tano s 2 svetelnými mečmi a Darth Maul s obojstranným svetelným mečom.
  • Nechýba ani model trónu so skrytou zásuvkou, v ktorej je uložená blasterová pištoľ, dekoratívne pozadie s vypadávajúcim oknom a mandaloriánsky sarkofág s miestom pre LEGO minifigúrku.
  • Táto stavebnica sa skvele hodí na samostatnú aj skupinovú hru a je tým najlepším možným darčekom na narodeniny, na sviatky alebo ako zábavná odmena pre malých tvorivých fanúšikov seriálu Star Wars: Vojny klonov vo veku od 7 rokov.
  • Trón meria vyše 8 cm na výšku, 8 cm na šírku a 7 cm do hĺbky, takže je dosť kompaktný na to, aby si ho deti mohli brať v batohu všade so sebou.
  • Zvažujete, či môžete tento 147-dielikový set kúpiť niekomu, kto LEGO stavebnice ešte neskladal? Nemajte obavy. Súčasťou je podrobný obrázkový návod, takže stavať možno naozaj s istotou.
  • V sérii LEGO Star Wars nájdete stavebnice, ktoré nadchnú fanúšikov v každom veku, či už chcú napodobniť pamätné scény z filmov, predviesť vlastné príbehy alebo jednoducho postaviť autentické modely.
  • LEGO dieliky spĺňajú náročné normy v odvetví, vďaka ktorým sa vždy jednoducho a pevne spájajú. Takto to je už od roku 1958.
  • LEGO kocky a dieliky testujeme všemožnými spôsobmi, aby sme sa uistili, že spĺňajú dôsledné normy v oblasti bezpečnosti.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..