Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60251 Monster truck

Monštrózna stavebnica s monster truckom pre deti!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Monster truck
SKU 60251
EAN 5702016617856
Kusy 55
Séria LEGO City
Cena LEGO 9,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Predstavte deťom vo veku od piatich rokov vzrušenie z LEGO® City stavebníc s touto hračkárskou stavebnicou monster trucku, ktorá bola vytvorená tak, aby inšpirovala nápaditú hru na hrdinov odrážajúcu skutočný život zábavným a vzrušujúcim spôsobom.
  • Čo je v balení? Odolná stavebnica monster trucku zo série LEGO® City veľkých vozidiel s priestorom pre minifigúrku vodiča za volantom. Ideálna voľba na samostatnú hru vo vysokej rýchlosti.
  • S obrovskými kolesami a farebnou dekoráciou zubatej príšery je tento odolný monster truck ideálny na hru aj vystavenie. Deti tiež môžu túto stavebnicu kombinovať s ďalšími originálnymi LEGO® stavebnicami. Výsledkom bude zábava navyše.
  • Táto stavebnica LEGO® City Monster Truck (60251) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ako aj pre deti, ktoré milujú autíčka. Vyžaduje len základné stavebné zručnosti.
  • Po zostavení meria LEGO® City Monster Truck viac než 6 cm na výšku, 10 cm na dĺžku a 6 cm na šírku, jeho kabína tak ponúka dostatok miesta pre minifigúrku vodiča.
  • Vyžaduje batérie? Nie, túto stavebnicu poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou. Stačí otvoriť vrecká s kockami a hra sa môže ihneď začať!
  • Súčasťou tejto hračky pre deti je jednoduchý tlačený návod na stavanie a Instructions PLUS, interaktívny návod na stavanie pre začínajúcich staviteľov. K dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO® Life pre inteligentné zariadenia.
  • Rozpútajte zábavu a vzrušenie z LEGO® City stavebníc veľkých vozidiel, ktoré obsahujú rozmanité vozidlá a postavy, ktoré podnecujú neobmedzenú tvorivú hru a zároveň pomáhajú vašim deťom rozvíjať svoje fyzické zručnosti a sebavedomie.
  • LEGO® kocky boli navrhnuté podľa najvyšších štandardov v odvetví, aby sa zaistilo, že LEGO City stavebnice budú konzistentné, kompatibilné a bude ich možno vždy ľahko spájať a rozdeľovať.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® City dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme ich. Chceme sa tak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..