Najväčšia stránka na porovnávanie cien LEGO na Slovensku

LEGO 60254 Preprava pretekárskeho člnu

Predstavte deťom pretekársky tím LEGO City Xtreme!

Cena a dostupnosť

Všetky ceny zahŕňajú všetky náklady na dopravu

Detaily produktu

Oficiálny názov LEGO Preprava pretekárskeho člnu
SKU 60254
EAN 5702016617887
Kusy 238
Séria LEGO City
Cena LEGO 29,99 €
Inštrukcie Stiahnite si návod na použitie

Popis produktu

  • Toto je ideálna stavebnica pre deti, ktoré milujú akciou nabité hračky. Stavebnica LEGO® City Preprava pretekárskeho člnu obsahuje skvelý kamión a čln, ktorý sa vznáša. Akcia sa začína vo chvíli, keď deti otvoria škatuľu.
  • Stavebnica obsahuje kamión s prívesom, pretekársky čln, ktorý sa vznáša na vode, a minifigúrky vodiča kamiónu a pretekárskeho jazdca. Vlastne v nej nájdete všetko, čo dieťa potrebuje na tvorivú, samostatnú hru.
  • Deti si zamilujú skvelý kamión s kabínou, otváracími dverami, odoberateľnou strechou a dielikmi na zaistenie pri preprave. Športový pretekársky čln má otvárací kokpit s priestorom pre pretekárskeho jazdca tímu Xtreme. A dokonca sa vznáša na vode!
  • Táto stavebnica LEGO® City Preprava pretekárskeho člnu (60254) predstavuje skvelý darček na Vianoce, narodeniny alebo inú príležitosť pre deti vo veku od piatich rokov, ktoré milujú akčné hračkárske modely.
  • Po zostavení má kamión s naloženým člnom rozmery viac než 9 cm na výšku, 36 cm na dĺžku a 6 cm na šírku. Samotný čln má rozmery viac než 6 cm na výšku, 24 cm na dĺžku a 6 cm na šírku.
  • Nie sú potrebné batérie. Tento vznášajúci sa čln poháňajú malé deti s veľkou predstavivosťou!
  • Obsahuje jednoduchý tlačený návod na stavanie. Alebo si môžete stiahnuť návod Instructions PLUS ako súčasť bezplatnej aplikácie LEGO® Life. Tento interaktívny návod na stavanie s nástrojmi na ovládanie zobrazenia zmení stavanie na detskú hru!
  • LEGO® City stavebnice veľkých vozidiel rozvíjajú fyzické zručnosti asebadôveru detí prostredníctvom pozemných, vzdušných a vodných vozidiel s množstvom funkcií a zábavných postáv, ktoré ich vedú k neobmedzenej tvorivej hre.
  • LEGO® kocky spĺňajú najprísnejšie normy v odvetví, ako aj prísne kritériá na kvality spoločnosti LEGO Group. Vďaka tomu sú konzistentné, kompatibilné a ľahko sa vždy skladajú a rozpájajú.
  • V spoločnosti LEGO Group LEGO® kocky a dieliky dôsledne testujeme: hádžeme nimi, stláčame ich, skrúcame, nahrievame, škrabeme a naťahujeme. Chceme satak uistiť, že každá stavebnica spĺňa tie najvyššie globálne normy v oblasti bezpečnosti a kvality.

ZVEREJNENIE: Ak použijete niektorý z našich odkazov na uskutočnenie nákupu bez akýchkoľvek nákladov, môžeme získať províziu.

V cenníku nepreferujeme tieto odkazy. Sme nezávislá stránka na porovnávanie cien a tieto odkazy nám pomáhajú udržiavať webovú stránku..